اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 96769 تعداد بازدید: ۱۱

در جمع بانوان طلبه مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق برگزار شد:

برگزاری مراسم شب اربعین اباعبدالله الحسین(ع) در مدرسه علمیه الزهرا (س) بافق

شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۲:۲۰
مراسم شب اربعین با سخنرانی حجت الاسلام کارگران در جمع بانوان بافقی در محوطه مدرسه علمیه الزهرا(س) با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام کارگران با اشاره به صفات سبقت گیرندگان طبق آیه قرآن« و السابقون السابقون اولئک المقربون...» گفت: خدا انسان را خلق کرد تا با همه وجود خداوند را عبادت کند تا به یک درجه از ایمان مؤمن برسد.

وی افزود: انسان باید کاری کند که عمرش ختم به خیر شود مثل جابر خانه نشین باشد ولی زودتر از اهل بیت قبر ارباب را زیارت کرد و این همه به خاطر عشق به امام است. انسان باید کاری کند که تقوا داشته باید و برای این مهم باید جایی برود که همه اهل تقوا باشند و آن جایی نیست جز در خانه اهل بیت علیهم السلام.

این استاد حوزوی اظهار کرد: آیت الله بهجت (ره) فرمودند راه مستقیم همین راهی است که می روید و هر که در راه راست سبقت بگیرد خداوند به او آبرو می دهد. و در این مورد گفت: خداوند به حضرت موسی(ع) فرمود اگر خواستی بدانی چه کسی در راه خدا قدم بر می دارد آن کسی است که فقط خدا صدای پای او را می شنود نه کس دیگر!!!

گفتنی است قرائت زیارت عاشورا و مداحی از دیگر برنامه های این مراسم بود.