اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 96678 تعداد بازدید: ۱۰

استاد حوزه:

زن، معدنی از طلا و نقره و مایه آرامش همسر است

چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۲:۲۸
حجت الاسلام کارگران استاد حوزه گفت: زن و شوهر مکمل و مایه آرامش هم هستند و در هیچ جای قرآن نمی توان ثابت کرد که بحث آرامش با نقصان عقل فرق می کند.

به گزارش روابط عمومی  مدرسه علمیه الزهرا بافق سلام الله علیها، در نشست اخلاقی –پژوهشی که برگزار شد، استاد حوزه با اشاره به نقش کلیدی همسران در آرامش یکدیگر گفت: امام صادق(ع) می فرمایند: عقل محل رویش برای افعال آدمی است؛ افعال رویش دارد یا ریزش، یعنی عدم اخلاق، فعل، تصمیمات و ... تمام اینها باید در صاحب عقل رویش داشته باشد.

کارگران افزود: عده ای معتقدند که زن ناقص العقل است در حالی که اگر چنین باشد چگونه یک ناقص العقل مادر می شود، چگونه بهشت به پای او می افتد، چگونه مظهر تمام مهربانی هاست، چگونه خدا به او صبر عطا نموده؛ و این به نگاه غرب گرایان بر می گردد که همه هدف خلقت زن را در تولید مثل می دانند.

حجت الاسلام کارگران اظهار کرد: در مقام و منزلت زن همین بس که خداوند می فرماید : من سه چیز به بندگانم عطا کردم : شکر بندگانم، بخشش بندگانم و معدنی از طلا و نقره به نام «زن» که همین روایت برای بستن زبان همه غرب زدگان کافی است.