اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 87373 تعداد بازدید: ۱۰۹

محفل قرائت قرآن هدیه به روح پاک شهید حاج قاسم سلیمانی در مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمه الزهرا(س) اردکان

سه شنبه ۱۷ دى ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵:۴۷
محفل قرائت قرآن هدیه به روح پاک شهید حاج قاسم سلیمانی در مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمه الزهرا(س) اردکان

به گزارش مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمه الزهرا سلام الله علیها اردکان مجلس قرائت قرآن برای شادی روح پاک شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

در این محفل ویژه بانوان که طلاب، مبلغین، اساتید، بسیجیان و عموم مردم حضور داشتند با قرائت قرآن یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی را زنده نگه‌داشتند.

این برنامه که باهدف بزرگداشت مقام معنوی مدافع حرم و فدایی ولایت برگزار شد بانوان  با شرکت خود بر تجدید پیمان با رهبر،  شهدا و آرمان‌های انقلاب تأکید کردند.

هدف از برگزاری این برنامه ویژه خواهران اعلام آمادگی جامعه بانوان برای حضور خود و عزیزانشان در صحنه برای دفاع از حریم ولایت و میادین مبارزه با استکبار است که نشان دادند زنان هم، هم‌دوش مردان گوش به فرمان  رهبر خود هستند و در شرایط نیاز جامعه از فداکاری‌های خود دریغ نخواهند کرد.

حاضرین با شرکت در این برنامه حمایت خود را از مدافعان حرم و آرمان‌های آن‌ها نشان دادند و تأکید کردند دشمنان اسلام و نظام جمهوری اسلامی  نمی‌توانند با کشتن فرماندهان مدافعین حرم یاد و خاره آن‌ها را از دل‌ها پاک کنند.