اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 80792 تعداد بازدید: ۶۵

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان یزد:

دوره مهارت بیان تفسیر ویژه اساتید تفسیر و قرآن کریم در استان یزد برگزار شد.

دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۵:۵۲
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان یزد از برگزاری دوره مهارت های بیان تفسیر با حضور حجج اسلام آقایان سلطانی و صافی در استان یزد خبر داد.

 

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان یزد، هدف از برگزاری این دوره را کسب مهارت‌های لازم در صحیح‌خوانی و زیباخوانی قرآن کریم و آشنایی طلاب با ترجمه آیات، مفاهیم کلی و نکات تفسیری مهم و محوری سوره‌ها دانست.

وی با اشاره به اینکه دوره مهارت بیان تفسیر در دو بخش غیر حضوری و حضوری طراحی شده است بیان کرد: فایل های دوره غیر حضوری به صورت صوتی - تصویری در پرتال اساتید، بارگذاری شده‌ که اساتید ملزم به شرکت در آن بوده اند.

در اولین روز از کارگاه حضوری، آزمون محتوای دوره غیر حضوری تفسیر، از همه شرکت کنندگان، به عمل آمد که این آزمون50 درصد امتیاز نهایی را به خود اختصاص داده است .

وی افزود در این دوره 33 نفر از اساتید خواهر استان که دارای مجوز تدریس تفسیر یا قرآن کریم با سابقه تحصیلی سطح سه و چهار بودند، شرکت نمودند.

گفتنی است این دوره سومین کارگاه حضوری مهارت های بیان تفسیر بود که به صورت حضوری در روز های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه (ششم تا هشتم شهریور) از ساعت 8 صبح تا 18 در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) برگزار گردید .