اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 111120 تعداد بازدید: ۵

مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها ) اردکان

گزارش فعالیت های پژوهشی ماه محرم1400

شنبه ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۴:۲۸
معاون پژوهش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) اردکان از فعالیت های پژوهشی ماه محرم خبر داد.

 

به گزارش واحد  پژوهش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها ) اردکان به مناسبت ماه محرم و اشاعه فرهنگ حسینی فعالیتهای پژوهشی در قالبهای نشست علمی، معرفی کتاب و تهیه بروشور در فضای مجازی و حقیقی برگزارشد.

 

فاطمه ابوطالبی معاون پژوهش گفت: نشستی با موضوع « احیای فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر در شهرستان اردکان» با حضور دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اردکان، حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم حسینی پور و جمعی از اساتید و مبلغین برگزارشد . اساتید یا اعضای شورا راهکارهایی را برای احیای این فرضیه ارائه دادند. حسینی پور بیان کرد: بی شک حضور  نخبگان و اساتید حوزه خواهران که دارای قدرت تعامل با آحاد جامعه هستند در کنار اعضای ستاد موثرتر خواهد بود

 

 معاون پژوهش بیان کرد: معرفی کتاب در فضای مجازی به عنوان یکی از فضاهای خوب برای آگاهی طلاب است و معرفی کتابهای عاشورایی برای آشنایی طلاب به مکتب حسینی است.

 

او افزود: نشست علمی- پژوهشی با موضوع « نکته های معرفی زیارت عاشورا» با حضور حجت الاسلام و المسلمین احسان فتاحی به صورت مجازی برگزار شد و یکی از نکاتی که در این جلسه استاد به آن پرداختند ادله نامیدن کنیه حضرت به ابا عبدالله است که در فراز اول زیارت سلام با این کنیه می باشد.

 

وی تشریح کرد: به مناسبت رحلت عالم فرهیخته «محمدرضا حکیمی» برای آشنایی طلاب به این دانشمند پیرو مکتب حسینی زندگینامه ایشان را در قالب بروشور تهیه کرده و در فضای مجازی منتشرداده شد.