اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 96509 تعداد بازدید: ۱۹

استاد اخلاق:

متانت و صبر، از شاخصه‌هایی است که در زندگی شهداءبه چشم می‌خورد

یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۰:۵۷
استاد اخلاق سعه صدر ، متانت و صبر، احترام به همسر را از شاخصه‌هایی دانست که در زندگی شهداءبه چشم می‌خورد و از نمونه‌های موفقی است که خانواده‌ها باید آن را در رابطه همسری مورد توجه و الگوی خود قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها)اردکان، محفل شبي با شهدا در درجوار مطهر شهید گمنام مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (سلام الله علیها)، با روایتگری آقای محمدعلی فتوحی ،پدر شهید امنیت "مهدی فتوحی" و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حسین حیدریان در جمع عموم مردم برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسین حیدریان با اشاره به سبک زندگی شهدا در خانواده گفت: زندگی و خاطرات و وصیت نامه شهداء همیشه به عنوان الگوی خوبی برای ما می‌باشد.

وی با بیان خاطره‌ای از شهید مصطفی ردانی‌پور تصریح کرد:  شهید با تاسی به روایت پیامبر اکرم(صلی الله علیه وآله) مبنی بر کامل شدن ایمان بواسطه ازدواج ، در سن 19 سالگی ازدواج کرد و این تسریع در امر ازدواج نشان اهتمام شهید به مسئله ایمان و تقوا دارد.

استاد اخلاق در پایان افزود: سعه صدر ، متانت و صبر، احترام به همسر از شاخصه‌هایی است که در زندگی شهداءبه چشم می‌خورد و از نمونه‌های موفقی است  که خانواده‌ها  باید آن را در رابطه همسری مورد توجه و الگوی خود قرار دهند.

در ادامه پدر شهید امنیت "مهدی فتوحی" به خاطراتی از شهید ،خصوصیات اخلاقی ایشان و نحوه شهادت فرزند برومندشان پرداخت.

قرائت دعای پر فیض توسل و مرثیه سرایی اهل بیت (علیهم السلام) پایان بخش این مراسم معنوی بود.

لازم یه ذکر است در حاشیه این مراسم نمایشگاه کتاب با موضوع "شهداء" برپاشد.