اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 93933 تعداد بازدید: ۳۸

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اردکان یزد:

«به رنگ خدا» پاسخگو به سوالات بانوان است

پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۰:۳۴
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اردکان یزد گفت: گروه مجازی «به رنگ خدا» پاسخگو به سوالات اعتقادی، شرعی، پزشکی و تربیتی بانوان است.

خانم فاطمه ابراهیمان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری کوثر از یزد با اشاره به راه‌اندازی گروه «به رنگ خدا» در پیام‌رسان ایرانی ایتا بیان کرد: انجام فعالیت‌های دینی و فرهنگی در فضای مجازی با توجه به شرایط امروز کشور در مقابله با بیماری کرونا، امری اجتناب ناپذیر است.

وی با بیان اینکه  لازم است از ظرفیت‌های فضای مجازی برای  تبلیغ دین و گسترش فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی واجتماعی بهره کافی را برد، افزود: فضای مجازی به دلیل ظرفیت بالایی که دارد در شرایط کرونایی فرصت مناسبی را برای حضور پررنگ طلاب و مبلغان دینی فراهم کرده است و  باید از آن به نحو احسن از آن استفاده کرد.

این مقام مسئول با اشاره به راه‌اندازی گروه «به رنگ خدا»  به همت زهرا عسکریه، استاد مدرسه علمیه فاطمه الزهرا اردکان بیان کرد: هدف از این گروه تعامل بیشتر مبلغین و پاسخگویی به شبهات، سوالات احکام و ارائه مباحث اعتقادی و دینی برای بانوان است.

وی اضافه کرد: علاوه بر فعالیت‌های ذکر شده، برخی از روزهای هفته در این گروه به صورت مجازی با حضور کارشناسان مجرب در زمینه‌های مختلف پزشکی، خانواده و مشاوره، طب اسلامی و سنتی به بانوان خدمات ارائه می شود.

ابراهیمیان ادامه داد: از دیگر برنامه های گروه مجازی «به رنگ خدا»، آموزش تجوید، روان‌خوانی و تصحیح قرائت نماز، معرفی کتاب و مسابقه «صدای بندگی»  و  ارائه برنامه های مناسبتی می‌باشد.

وی از اختصاص روزهای چهارشنبه به بیان نظرات، پیشنهادات و انتقادات مخاطبان خود خبر داد و این را از شاخصه‌های منحصر به فرد این گروه دانست.

مدیرمدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) اردکان در پایان خاطر نشان کرد: گروه به رنگ خدا درپیام رسان ایرانی قابل دسترس برای عموم علاقمندان بویژه بانوان است با بیش از ۸۰۰ مخاطب، مورد توجه و استقبال بانوان در سراسر کشور قرار گرفته است. 

 لازم به ذکر است؛ علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر عضو گروه « به رنگ خدا» شوند.

   https://eitaa.com/joinchat/3842048049C8cca1ae5fb