اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 93915 تعداد بازدید: ۳۰

معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران معصومیه یزد:

در انقلاب اسلامی باید بیش از گذشته در اجرای فریضه الهی حجاب کوشید

چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶:۳۲
معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران معصومیه یزد گفت: در انقلاب اسلامی باید بیش از گذشته در اجرای فریضه الهی حجاب که خداوند در قرآن به آن تأکید کرده است بکوشیم.

خانم فاطمه کارگر  در گفت و گو با خبرنگار مدرسه علمیه خواهران معصومیه یزد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد که در زمان رضاخان در دفاع از حجاب اسلامی به شهادت رسیدند اظهار داشت: در انقلاب اسلامی باید بیش از گذشته در اجرای فریضه الهی حجاب که خداوند در قرآن به آن تأکید کرده است بکوشیم.

وی خاطر نشان کرد: شهدای زیادی در جهان اسلام از جمله کشور ما به خاطر دفاع از حریم حجاب و عفاف به شهادت رسیده اند و در وصیت نامه شهدا مطالب و توصیه های بسیاری در زمینه حفظ  حجاب بیان شده است.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه معصومیه یزد وابسته به آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد(علیه السلام) گفت: به مناسبت بزرگداشت هفته عفاف و حجاب برنامه های متنوعی اجرا شده است و تا پایان هفته ادامه دارد.

کارگر بانوان طلبه را پرچمدار دفاع از حریم حجاب و عفاف دانست و افزود: هفته عفاف و حجاب فرصت خوبی برای پاسخ به شبهات عفاف و حجاب و نیز آموزش این مباحث به طلاب برای ترویج عفاف و حجاب است.

وی اهم برنامه های مدرسه علمیه معصومیه یزد را طراحی و انتشار پوستر عفاف و حجاب توسط فعالان فضای مجازی مدرسه، اعزام مبلغ به پایگاههای مقاومت بسیج، تهیه بسته های فرهنگی، انتشار بروشور، بیانیه، ساخت کلیپ و .... برشمرد.