اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 87510 تعداد بازدید: ۸۷

معاون پژوهش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان:

هسته هاي پژوهشي فرصتي دوباره براي شركت طلاب فارغ التحصيل در عرصه فعاليتهاي پژوهشي است

شنبه ۲۱ دى ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰:۵۲
گردهمایی طلاب فارغ التحصیل جهت تشکیل هسته های پژوهشی درمدرسه علمیه فاطمه الزهراء (سلام الله علیها) اردکان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدرسه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) اردکان فاطمه ابوطالبي معاون پژوهشي مدرسه بیان کرد:  جلسه اي براي جذب طلاب فارغ التحصيل جديد و اعضاي هسته هاي پژوهشي برگزار شد. مدیر مدرسه خانم ابراهیمیان طلاب فارغ التحصیل را دعوت به شرکت و مراسمات پژوهشی کرد و تاکیدنمود که شما با تجربه و اندیشه های جدید  خود می توانید فعالیتهای پژوهشی مدرسه را  فعال‌تر و خلاقانه به پیش ببرید.

ابراهیمیان  در این جلسه  افزود: پژوهش يكي از شاخصه هاي اصلي پيشرفت جامعه محسوب مي شود و بهترین راه برای حل مشکلات جامعه می باشد.

پژوهشگر با نگاهی نقادانه وموشکافانه به پیرامون خودمی‌نگرد و برای رفع مشکلات جامعه وارائه بهترین راهکارهای عملی اطلاعات موثقی را دراختیار متولیان امور قرار می‌دهد.

هسته هاي پژوهشي  با توجه به فراخوان مقاله اي كه در مدرسه با موضوع بيانيه گام دوم برگزار مي‌کند با نوشتن مقاله اي در اين موضوع به صورت گروهي و هم فردي مي توانند نوشتن را آغاز کرده و مهارتهاي كسب شده خود را در طول سال تحصيلي به قلم آورند و امتياز علمي براي خود كسب كنند.

وی اظهار کرد: اعضای هسته های پژوهشی با توجه به دسترسی همه طلاب به امکانات منابعی می‌توانند با نوشتن مقالات با حضور خود در خانه خود فعالیتهای پژوهشی را ادامه دهند و یک شغلی را در خانه برای خود مهیا کنند و رسالت طلبگی  خود را انجام دهند.

   در پایان جلسه معاون پژوهش، اعضای هریک از هسته های پژوهشی طلاب را مشخص کرد و به راهنمایی طلاب برای انتخاب موضوع مقاله فراخوان و معرفی اساتید راهنما در این راه برای آنها پرداخت.