اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 87442 تعداد بازدید: ۱۳۹

مسئول بسیج طلاب شهرستان مهریز:

ثمره خون حاج قاسم زمینه ساز ظهور است

چهارشنبه ۱۸ دى ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱:۰۲
مسئول بسیج طلاب شهرستان مهریز، ثمره خون حاج قاسم را زمینه ساز ظهور دانست.

به گزارش روابط عمومي مدرسه علميه الزهراء(سلام الله عليها) مهريز،حجت الاسلام و المسلمین کریمی، مسؤل بسیج طلاب شهرستان مهریز، در تجمع بانوان طلبه و بسیجی شهرستان مهريز  با اشاره به آیه 23و24سوره احزاب گفت: از مؤمنین مردانی هستند که «صدقوا ماعاهدوالله» هستند، برسرعهد و پیمان خود می ایستند و«منهم من قضی نحبه» تا قضای الهی ورزق شهادت به آنان برسد و « منهم من ينتظر» برخی هم منتظر می مانند و در راه خدا جانفشانی می کنند.

وی درادامه بیان کرد: سردارسلیمانی در هشت سال دفاع مقدس جانفشانی کرد. خیلی دشمن تلاش کرد ایشان را به قتل برساند،حتی تا مرز اسارت و شهادت هم پیش رفت ولی خدا خواست تا از «منهم من ینتظر» باشد .خدا خواست ذخیره الهی باشد برعلیه داعش تا داعشیان رابه هلاکت برساند .

حجت الاسلام والمسلمین كريمي خاطرنشان كرد: امنیت اکنون ما مدیون سردار سلیمانی است، بارها ایشان را تهدید به ترور کردند؛ سردار سليماني در یک سخنرانی که با بیش از ده هزارنفر از بسیجیان در استان کرمان داشت فرمود : من را تهدید به ترور کردند ولی نمی دانند که من آرزوی شهادت دارم.

مسؤل بسیج طلاب شهرستان مهریز در ادامه افزود: حاج قاسم بسیار متواضع بود خود را با مردم می دانست و جدای از مردم نمی دانست. به همسرخود وصیت کرده بود که روی قبرم بنویسید سرباز وطن حاج قاسم سلیمانی ....خود شهید فرمود تا انسان شهید نباشد به مقام شهادت نمی رسد .

وي در پایان بيان كرد : ثمره خون حاج قاسم زمینه سازی برای ظهور امام زمان (عج الله تعالي) می باشد.  برای ظهور امام زمان (عج الله تعالي) چند چیز لازم است از جمله آمادگی شخصی ، آمادگی خانوادگی ، آمادگی منطقه ای وجهانی که خون حاج  قاسم می تواند این آمادگی ها را برای ما فراهم نماید.

این نشست در  سالن شهداء سپاه  مهریز در جهت میثاق با شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.