اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 84380 تعداد بازدید: ۸۹

مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) اردکان :

مسابقه کتابخوانی "دختر شینا" برگزار شد.

شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۴:۱۲
مسابقه کتابخوانی "دختر شینا" در هفته بسیج با حضور طلاب مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) اردکان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) اردکان، مسابقه کتابخوانی "دختر شینا" در هفته بسیج با حضور طلاب این مرکز برگزار شد.

این کتاب بیان سرگذشتی از زندگی شهید «حاج ستار ابراهیمی هژیر» از شهدای جنگ تحمیلی است، که از زبان همسرش خانم «قدم‌خیر محمدی کنعان» و توسط خانم «بهناز ضرابی‌زاده» نگاشته شده است. شهید حاج ستار ابراهیمی هژیر متولد روستای قایش در استان همدان و فرمانده گردان 155 لشکر انصار الحسین (علیه السلام) بود که در سال 65 در عملیات کربلای 5 شلمچه به شهادت رسید.

این مسابقه که در هفته بسیج برگزار شد، با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، بیان خدمت‌های خالصانه شهدای جنگ تحمیلی و ایثار و تحمل مشقت‌هایی که خانواده‌های آنان در این مسیر متحمل شدند، برگزار شد

ترویج فرهنگ کتابخوانی و الگوگیری طلاب از از روش و منش این شهیدان مخلص و خانواده‌ها و بخصوص همسرانشان از اهداف دیگر برگزاری این مسابقه بود.