اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 81987 تعداد بازدید: ۶۳

با حضور نوجوانان عاشورایی بافقی؛

اولین گردهمایی تشکل‌های جوانان شهرستان بافق برگزار شد

شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳:۴۰
اولین گردهمایی تشکل‌های جوانان شهرستان بافق با حضور نوجوانان عاشورایی و با سخنرانی حجت الاسلام حسنی نژاد در بیت الزهرا (سلام الله علیها) بهاباد برگزار شد.

 به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) بافق،  حجت الاسلام حسنی نژاد، در این نشست  با اشاره به موقتی بودن زندگی در این دنیا گفت: انسان زرنگ کسی است که در این دنیا به اندازه کافی توشه برای آخرت برچیند، لذا در این مسیر با چنگ زدن به دستگاه اباعبدالله(علیه السلام) می تواند رسیدن به کمال خود را سرعت ‌ببخشد.

وی افزود: امام حسین (علیه السلام) همچون چراغ هدایت، مسیر را روشن می نماید تا انسان از مسیر منحرف نشود، اصحاب امام حسین(علیه السلام) افراد متواضعی بودند که هیچگونه منیتی در آنها راه نداشت.

این سخنران مذهبی اظهار کرد: امروز هم اگر در ما رذایل اخلاقی وجود داشته باشد، جزو انصارالمهدی نخواهیم بود بنابراین باید با تمسک به مکتب اهل البیت خود را از هر گونه رذایل پاک کرده و برای ظهور آماده شویم.

 نوحه سرایی مداحان اهل بیت، غرفه حجاب، مقر کتاب و ... از دیگر برنامه های این مراسم بود، گفتنی است این مراسم به مدت ۳ شب ادامه دارد.