اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 81306 تعداد بازدید: ۱۰۰

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه؛

جلسه توجیهی مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق و اساتید برگزار شد

پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳:۴۱
جلسه توجیهی اساتید حوزه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه علمیه الزهرا (علیها السلام) بافق برگزار شد

به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) بافق،  خانم مریم تفکری مدیر این مدرسه  ضمن عرض تسلیت ایام حزن و اندوه ماه محرم گفت: اساتید محترم می توانند برنامه کلاسی را مرور کرده و نظرات خود را درباره آن بیان کنند و قبل از شروع هر درس نکات مهم اخلاقی را برای طلاب بازگو کرده و آن را شرح دهند و برای هر جلسه کلاس پرسش و امتحان از درس قبل را مدنظر بگیرند.

وی افزود: طلاب خود موظف به حفظ نظم کلاس ها هستند و همه باید در برنامه های فرهنگی و پژوهشی شرکت داشته باشند. همچنین کلاس آیین همسرداری در این ترم به صورت کارگاهی ارائه می شود.

خانم تفکری ضمن قدردانی از اساتید محترمی که در جلسات اخلاق شرکت داشته اند گفت: در ترم جدید این کلاس با همت حجت الاسلام و المسلمین کارگران به صورت کارگاهی برگزار می شود و امید است که اساتید گرامی بهره کافی را از این کلاس ببرند.