اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 111491 تعداد بازدید:

مدرسه علمیه ام ابیها سلام الله علیها شهرستان تفت

فعالیت های پژوهشی ماه محرم1400

یکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴:۴۹
برنامه‌های ماه محرم در مدرسه علمیه ام ابیها سلام الله علیها، شهرستان تفت تشریح شد.

به گزارش معاون پژوهش مدرسه علمیه ام ابیها سلام الله علیها شهرستان تفت، برنامه‌های متعددی به مناسبت ماه محرم۱۴۰۰، در در این مدرسه، برنامه ریزی و اجرا شد.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه مجازی با موضوع سبک زندگی حسینی در پیام رسان ایتا، با حضور ده ها طلبه، اساتید، دانش آموختگان و کادرحوزه، برگزار شد.

بحرانی، معاون پژوهش مدرسه علمیه ام ابیها سلام الله علیها گفت: از جمله فعالیت های انجام شده در این ماه،

تهیه و نشر عکس نوشته ها وکلیپ و جملاتی با محوریت ماه محرم، در فضای مجازی است.

وی افزود: کتاب واقعه عاشورا، پاسخ به شبهات با پژوهشی نو و کتاب غدیریان و زیارت اربعین حسینی، معرفی شد و فایل این کتاب در اختیار طلاب قرار گرفت. از دیگر فعالیت های این ماه می توان به تهیه بروشور با موضوع معرفت و محبت، سرمایه همراهی با ولی خدا (امام حسین علیه السلام)، اشاره کرد.

معاون پژوهش اظهار داشت: نشستی با موضوع راهکارهای امر به معروف و نهی از منکر در جمع خواهران بسیجی و خواهران طلبه در مصلی قدس شهرستان تفت، برگزار شد.

زینب بحرانی اذعان داشت: اردو و نشستی با موضوع آسیب های فضای مجازی در بین دانش آموزان و نوجوانان شهر نیربرگزار شد و دو نفر از مبلغین مدرسه بعد از صحبت از آسیب های فضای مجازی، به سؤالات حاضرین پاسخ دادند.

زینب بحرانی گفت: دوره ای با عنوان گام های خوشبختی، طی چهار جلسه به صورت مجازی، در سامانه مدرس و در جمع ده ها طلبه و همسرانشان به منظور ارتقاء کیفیت زندگی طلاب، برگزار شد.

شایان ذکر است جلسه هم اندیشی جهت برنامه ریزی فعالیت های هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی با حضور جانشین فرمانده حوزه بسیج خواهران فاطمه الزهرا شهرستان و فرمانده بسیج ام الکلثوم وکادرحوزه برگزار شد.