اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 111295 تعداد بازدید:

نشست فرهنگی با حضور دکنرمیرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد .

سه شنبه ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴:۴۵
معاون فرهنگی موسسه آموزش عالی حوزوی حضرت زهرا (سلام الله علیها) میبد ، از برگزاری نشست فرهنگی با حضور دکتر میرمحمدی و طلاب فعال در عرصه فرهنگی با هدف ارتقاء سطح فرهنگ جامعه خبر داد.

 

به گزارش معاونت فرهنگی موسسه آموزش عالی حوزوی حضرت زهرا (سلام الله علیها) میبد ، در این نشست که با حضور 50نفر از طلاب فعال در عرصه فرهنگی برگزار شد در ابتدا طلاب دغدغه های فرهنگی خود را بیان کردند و دکتر میرمحمدی نیز به این سوالات و درخواستها پاسخ دادند .

حضور مهاجرین در شهرستان و ایجاد خرده فرهنگها ، دغدغه های آموزش مجازی ، مسائل مربوط به پوشش و مد در شهرستان ، ترویج فرهنگ کتاب خوانی و... از موارد مطرح شده توسط طلاب بود که میرمحمدی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی این موارد را دغدغه اکثر فعالان فرهنگی شهرستان دانستند و تاکید کردند که در این زمینه ها اقدامات موثری صورت خواهد گرفت .

در ادامه وی به موارد مطرح شده به صورت موردی پاسخ داد و ابراز امیدواری کرد این جلسات ادامه یابد.