اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 111118 تعداد بازدید: ۳

مدرسه علمیه الزهراء(س) مهریز

فعالیتهای پژوهشی به مناسبت ماه محرم

شنبه ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰:۰۴
معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهراء(س) مهریز، از برگزاری فعالیتهای تبلیغی پژوهشی به مناسبت ماه محرم خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه الزهراء (سلام الله علیها) مهریز، فعالیتهای پژوهشی به مناسبت ماه محرم برگزار شد که تفصیل آن به شرح ذیل می باشد:

 معاون پژوهش گفت: ازجمله فعالیت ها نشست پژوهشی تبلیغی  با موضوع شیوه های تبلیغ در ماه محرم  با حضور حجه الاسلام حسینی پور معاونت تبلیغ استان و جمعی از اساتید و مبلغین در سالن اجتماعات حوزه بارعایت پروتکل های بهداشتی در مورخ 6/6/1400 برگزارشد.

وی افزود: اعزام مبلغین و سخنران در سطح شهر از اول تا سیزدهم محرم همراه با سخنرانی، قرائت زیارت عاشورا ، زیارت ناحیه مقدسه و مداحی برگزار شد.

حیدری در ادامه بیان کرد: فضا سازی مدرسه به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم و همچنین تشکیل پاتوق کتاب که شامل کتابهایی در زمینه مهدویت و ماه محرم جهت تبلیغ مبلغان و بهره برداری ا ز این منابع از جمله دیگر این فعالیت ها بود.

معاون پژوهش خاطر نشان کرد: برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب وارثان عاشورا از تاریخ 21/5/1400 الی 31 /5/1400 در سامانه اطلاع رسانی ایتا از جمله دیگر این فعالیت ها بود. در ضمن به برگزیدگان مسابقه هم هدایای ناقابلی در نظر گرفته شد.

وی در پایان افزود: تهییه کلیپ و ارسال مطالب مفید و انتشار آن در گروهها وکانالهای اطلاع رسانی ایتا از جمله دیگر فعالیت هایی بود که در این ایام برگزار شد.