اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 107934 تعداد بازدید: ۱۵

امام جمعه شهرستان اردکان:

حضور پرشور مردم در انتخابات موافقت با اصل نظام است

دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵:۳۵
امام جمعه شهرستان اردکان در جمع مبلغان مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) این شهرستان گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات موافقت با اصل نظام است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از یزد، حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل شاکر در نشستی که با حضور جمعی از ائمه جماعات، مبلغین و مبلغات مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) اردکان برگزار شد، با اشاره به آیه 96 سوره اعراف" وَلَوْ أَنَّ أَهْلَالْقُرَی آمَنُواْ وَاتَّقَواْ لَفَتَحْنَا عَلَیْهِم بَرَکَاتٍمِّنَ السَّمَاء وَالأَرْضِ؛ گفت : اگر مردم اهل ایمان و  تقوی باشند سنت الهی بر این است که خداوند برکاتش را  بر آنها نازل می‌کند.

وی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در مورد حضور حداکثری مردم در انتخابات افزود: هدف اصلی در این امر مهم رأی دادن به اصل نظام جمهوری اسلامی است و ملت ایران با مشارکت خود نقشی تعیین کننده و اساسی را ایفا می‌کنند.

امام جمعه اردکان تصریح کرد: دشمنان نیز بر این باورند که مسئولین منتخب مردم  نقشی مهم دارند و از ثمرات تقویت و اقتدار نظام اسلامی اين است که مانع دخالت بيگانگان در امور داخلي کشور  می‌شود.

وی ادامه داد: متاسفانه همواره عده‌ای همسو با دشمنان اقدام به تبلیغات نامتعارف می‌زنند و از وظایف مبلغان این است که با رعایت مسائل اخلاقی و به دور از جدل و کینه ورزی زمینه آگاهی بخشی آنها را فراهم کنند .

امام جمعه در پایان با اشاره به سالگرد رحلت امام خمینی(رحمه الله علیه) خاطرنشان کرد: با توجه به سخنان بنیانگذار جمهوری اسلامی داشتن انگیزه الهی و مقصد عالی حکومت اسلامی دو رکن اصلی پیروزی و بقای انقلاب اسلامی می‌باشد و از مصادیق آن حضور و مشارکت حداکثری آحاد مردم در انتخابات پیش‌رو است.

در پایان مراسم ائمه جماعات و مبلغین و مبلغات نظرات و پیشنهادات خود را برای جلب مشارکت و حضور مردم پای صندوق‌های رای ، بیان کردند.