اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 107854 تعداد بازدید: ۱۴

مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمة الزهرا (سلام الله علیها) اردکان

سلسله نشست های سیاسی با محوریت انتخابات با حضور حجت الاسلام والمسلمین آقای مهدی قره چاهی

پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۲:۰۴
معاون پژوهش مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمة الزهرا (سلام الله علیها) اردکان از برگزاری سلسله نشست های سیاسی با محوریت انتخابات با حضور حجت الاسلام والمسلمین آقای مهدی قره چاهی خبر داد.

به گزارش مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمة الزهرا (سلام الله علیها) اردکان سومین جلسه از سلسله نشست های سیاسی با محوریت انتخابات با حضور حجت الاسلام والمسلمین آقای مهدی قره چاهی(مسوول بسیج طلاب و روحانیون) به صورت حضوری در تاریخ 12/03/ 1400برگزار شد.

قره چاهی ضمن تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت: طلاب و روحانیون در تشویق و ترغیب مردم نقش و جایگاه ویژه ای دارند ولی متأسفانه حضور روحانیون در روشنگری مردم خیلی کم رنگ شده چرا که عموم مردم از مباحث سیاسی آگاهی ندارند و این وظیفه طلاب است که مباحث را برایشان تبیین کنند.

وی افزود: ما انقلابیون ظرفیت های بسیاری(مانند حوزه های علمیه، پایگاه های بسیج و... )برای تشکیل دولت انقلابی داریم ولی متاسفانه از آن استفاده نمی کنیم و از همین راه ضربه می خوریم. او اضافه کرد که یکی از دلایل عدم حضور مردم، وجود مشکلات پیش آمده در دولت حاضر است و چون مردم دولت و نظام را یکی می دادند بر این باور هستند در صورتی که این دو مقولۀ جدای از یگدیگر است و وقتی دولت از نظام فاصله بگیرید شاهد این مشکلات خواهیم بود.

او خاطر نشان کرد که: حضور در انتخابات از انتخاب اصلح مهمتر است زیرا حضور حداکثری پشتوانه ای برای نظام و امنیت آن کشور است. وی در پایان جلسه به پرسش های حضار جلسه پاسخ و پیشنهاد کرد که این جلسات حضوری ادامه داشته باشد.