اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 107821 تعداد بازدید: ۲۳

معاون پژوهش مدرسه علمیه فاطمیه اشکذر

برگزاری پنجمین جلسه کارگاه مدیریت زمان به صورت حضوری در مدرسه علمیه فاطمیه اشکذر

چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴:۳۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه فاطمیه اشکذر از برگزاری پنجمین جلسه کارگاه مدیریت زمان به صورت حضوری خبر داد.

به گزارش معاون پژوهش مدرسه علمیه فاطمیه اشکذر در ادامه برگزاری سلسه جلسات مدیریت زمان، آخرین جلسه این کارگاه به صورت حضوری در مدرسه علمیه فاطمیه اشکذر با تدریس حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای عباس رضایی برگزار شد.

استاد در ابتدا گفت: فکر کردن از راه های متفاوت محقق می شود؛ یکی از این راهها نوشتن است که به عبارتی فکر کردن فعال است. برای داشتن برنامه ریزی صحیح در ابتدا باید دو دفترچه راهبردی و روزانه مهیا کنیم.

رضایی در ادامه به توضیح مواردی که باید در این دفترچه ثبت بشود پرداخت و اظهار داشت: در بحث برنامه ریزی 5 اصل باید رعایت شود؛1-جامعیت 2- اولویت 3- بوجه بندی 4- انعطاف 5- تکلیف محوری و همچینین در مدیریت زمان بحث خواب و ورزش از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بهترین زمان خواب ساعت9الی 4صبح هست و خواب خوب و به موقع در کیفیت انجام فعالیت های روز بعد ارتباط مستقیم دارد.

استاد در پایان به اهمیت ورزش در برنامه ریزی اشاره و گفت: ورزش، مخصوصا برای خانم ها جایگاه ویژه ای در فعالیت روزانه دارد و باید حداقل روزی 20دقیقه برای آن وقت گذاشته شود.