اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 107496 تعداد بازدید: ۳۷

مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب(س) یزد:

بانوان طلبه با روشنگری، اقشار مختلف مردم را به شرکت حداکثری در انتخابات ترغیب کنند

پنجشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۵:۵۸
مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) یزد، در نشست مجازی خواهران طلبه این مدرسه گفت: بانوان طلبه وظیفه دارند با روشنگری، اقشار مختلف مردم را به شرکت حداکثری در انتخابات ترغیب و تشویق کنند.

به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه علمیه حضرت زینب (سلام الله علیها) یزد،  خانم فاطمه اعرابی با گرامیداشت سالروز فرارسیدن فتح خرمشهر گفت: این پیروزی بزرگ که با رشادت های رزمندگان به دست آمد، سرور وشادی وصف ناشدنی درسراسر کشور ایجاد شد.

وی به بیان سختی ها و زحمات مردم در زمان فتح خرمشهر پرداخت و افزود: امروز دفاع از خرمشهر دیگری در پیش است واگر ما در این زمان و برهه حساس کوتاهی کنیم مانند کسانی هستیم که در زمان جنگ تحمیلی از پذیرفتن مسوولیت شانه خالی کردند.

خانم اعرابی به لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: همانطور که حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی(رحمه الله علیه) پشتوانه ای برای اقتدار نظام بود، شرکت حداکثری در انتخابات هم سبب افزایش قدرت و اقتدار کشور عزیزمان در جهان خواهد شد.

وی با بیان اینکه کسانی که درانتخابات شرکت نمی کنند حجت شرعی ندارند گفت:کسانی که رای نمی دهند هیچ حجت شرعی ندارند و شما طلاب باید این مطلب را با زبان عامیانه و صمیمی به مردم بازگو کنید.

مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) در ادامه به معرفی کتاب های مفید در این زمینه پرداخت وتصریح کرد: با مطالعه کتاب های مفید مانند کتاب «انتخابات،تکرار یا تغییر» و کتاب «گام های تمدن ساز»، «کتاب صعود چهل ساله» نوشته حجت الاسلام راجی  اطلاعات خودر ا جهت پاسخ به سوالات وشبهات نسل جوان بالا ببرید.

وی در پایان به وظیفه خطیر طلاب در جلب مشارکت حداکثری در انتخابات تأکید و بیان کرد: مسلمانان دنیا چشم امیدشان به ایران است و اگر به واسطه کوتاهی ما دشمن مشترک‌مان جرأت پیدا کند و اقتدار جمهوری اسلامی خدشه دار شود، نه تنها پاسخگوی خون شهدا، بلکه باید پاسخگوی همه آزادی خواهان جهان باشیم، بنابراین با روشنگری اقشار مختلف مردم را به روش‌های و قالب‌های مختلف، به شرکت حداکثری در انتخابات ترغیب کنیم.