اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 107308 تعداد بازدید: ۲۸

با حضور کارشناسی سیاسی؛

چرایی و چگونگی جلب مشارکت گسترده در انتخابات در بین طلاب خواهر اردکانی بررسی شد

دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶:۱۹
در اولین جلسه از سلسله نشست های سیاسی، چرایی و چگونگی جلب مشارکت گسترده در انتخابات در بین طلاب خواهر اردکانی بررسی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران از یزد، آقای محمد جواد فاضلی فعال سیاسی سپاه پاسداران در جمع طلاب مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمة الزهرا (سلام الله علیها) اردکان با تاکید بر اهمیت شرکت در انتخابات گفت: انتخابات از دو جنبه اهمیت بسیاری دارد؛ یکی جنبۀ داخلی آن  چرا که با انتخاب رئیس جمهور چرخش نخبگانی در کشور صورت می گیرد  و چند هزار مدیریت تغییر می کند. پس نگاه این فرد باید به داخل کشور باشد و نیم نگاهی به کشور های همسایه داشته باشد.جنبۀ خارجی انتخابات امنیت کشور است که اگر در انتخابات شرکت نکنند امنیت کشور زیر سوال می رود زیرا مردم با این کار از دولت و نظام کشور خود فاصله گرفته اند.

وی افزود: هر فردی که انتخاب و روی کار بیاید تفکرات مختلفی دارد. برخی بر این باورند که حل مشکلات با اتحاد با کد خدا و برداشتن تحریم ها است.بعضی دیگر معتقدند که حتی مدیران داخل کشور هم باید از خارج باشند اما تفکر انقلابی این است که تمام مشکلات مربوط به تحریم نسیت و فقط نبود مدیریت علت اصلی مشکلات است .

کارشناس سیاسی اضافه کرد: وقتی نمی توانیم تحریم را رفع  و برداریم می توانیم آن را خنثی کنیم به این صورت که نفت خام را تبدیل به فرآورده های نفتی کنیم و آن را به صورت خام نفروشیم و دیگر این که دلار کنار بگذاریم و با پول مشترک کشورها کار کنیم.

در پایان آقای فاضلی با پاسخ به سوالات متعدد در این زمینه تاکید کرد: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) باید در انتخابات شرکت و فرد اصلح را انتخاب کنیم.