اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 94263 تعداد بازدید: ۳۶

روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان یزد:

طی جلسه ای با حضور مؤسس مدرسه علمیه حضرت زینب (س) یزد ومدیر حوزه علمیه خواهران استان مسائل مربوط به این مدرسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۵:۲۵
آقای رشیدنیا مؤسس مدرسه علمیه حضرت زینب (س) یزد در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین محمد کارگر شورکی، به بررسی مسائل و مشکلات این مدرسه علمیه پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومی، آقای سید محمد رشیدنیا، موسس مدرسه علمیه حضرت زینب (س) یزد، با حضور در دفتر مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد و با حضور آقایان راستی ونقیب احمدی مسائل عمرانی و مالی آن مدرسه مبارکه مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرارگرفت .

آقای سید محمد رشیدنیا ضمن ارائه گزارشی از این مدرسه علمیه، با اشاره به ساخت و سازهای که در قسمت های آموزشی و اداری مدرسه صورت گرفته است، خواستار پیگیری برای آغاز عملیات عمرانی ساختمان نگهبانی و سردرب ورودی این مدرسه شد.

در این نشست، در خصوص نقشه سر درب و نگهبانی طرف خیابان اصلی مدرسه حضرت زینب (س) بحث و تبادل نظر شد و با ارائه راهکارهایی مقرر گردید علاوه بر نگهبانی، یک سوئیت کامل چند منظوره از جمله برای استراحت مهمانان  آقا که همراه خواهران هستند درقرینه نگهبانی در نظر گرفته شود وقرار شد نقشه موجود، جهت تکمیل واصلاح از طریق معاونت اداری، مالی پیگیری لازم صورت پذیرد.

در ادامه جلسه، مدیر حوزه علمیه خواهران استان حجت الاسلام و المسلمین کارگر، ضمن قدردانی از زحمات مؤسس و اعضای محترم هیئت امناء و خیرین محترمی که در تأسیس و احداث این مدرسه علمیه مشارکت داشته اند، به نقش مؤثر آنان در اداره نمودن مدرسه اشاره کرد و بر لزوم حمایت و فعالیت مستمر آنان تأکید نمود وخواستار ایجاد منابع مالی پایدار مطمئن وهمیشگی برای مجتمع عظیم مدرسه علمیه حضرت زینب (س) شد.