اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 89812 تعداد بازدید: ۱۲۲

در گفتگو با مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب(س)یزد؛

برنامه های مدرسه علمیه حضرت زینب(س) یزد در انتخابات مجلس شورای اسلامی تشریح شد

شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۳:۳۷
مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) یزد، به تشریح فعالیت های این مدرسه در ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت.

خانم اعرابی، در گفتگو با خبرنگار مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) یزد،  در تشریح برنامه های انجام شده در زمینه انتخابات مجلس شورای اسلامی، از برگزاری کارگاه دو روزه ، نشست های بصیرتی ویژه طلاب و عموم بانوان، اعزام مبلغ و فعالیت در فضای مجازی  خبر داد و گفت: هدف از برنامه های اجرا شده، شرکت حداکثری مردم در انتخابات و روشنگری برای انتخاب نماینده های انقلابی وشجاع  بود.

وی به نشست های ویژه طلاب اشاره کرد و افزود: نشست بصیرتی با حضور خانم قیاسی، کارشناس دینی و استاد حوزه  با موضوع انتخاب اصلح بر اساس سیره حضرت زهرا(سلام الله علیها) برگزار و در این نشست سیره سیاسی و روشنگری حضرت زهرا (سلام الله علیها) تبیین شد.

خانم اعرابی  در ادامه به برگزاری نشستی با حضور خانم رشید نیا از اساتید حوزه اشاره کرد و افزود: خانم رشیدنیا، استاد حوزه در این نشست استفتائات رهبری با موضوع شرکت در انتخابات و ضرورت انتخاب اصلح را مورد بررسی قرار داد.

مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب (سلام الله علیها) یزد، از برگزاری نشست بصیرتی با حضورآقای شایق، مفسّر قرآن، خبر داد وگفت: آقای شایق در این نشست، پاسخگو بودن انسان درصورت کوتاهی برای انتخاب اصلح را یادآور شد وعدم عملکرد خوب دولت های جمهوری اسلامی را انتخاب نشدن افراد شایسته دانست.

وی به برگزاری کارگاه دو روزه با موضوع انتخاب و ضرورت مبارزه با مفاسد اقتصادی اشاره کرد و گفت: این کارگاه در هشت ساعت با حضور کارشناس سیاسی، سرهنگ دشتی در جمع طلاب و مبلغین برگزار شد و مباحثی همچون شئون ربوبیت الهی و جایگاه ولایت فقیه وارکان حکومت اسلامی به عنوان تداوم ربوبیت الهی مورد بررسی قرار گرفت.

خانم اعرابی ادامه داد:  مراسمی با حضور بیش از 200 نفر از عموم بانوان  از دیگر برنامه های برگزار شده در زمینه انتخابات بود که در این نشست خانم قیاسی، استاد حوزه علمیه  به تبیین جایگاه مجلس شورای اسلامی و ضرورت انتخاب نمایندگان انقلابی و شجاع به عنوان نیاز امروز کشور پرداخت.

وی اعزام مبلغ به مراکز مختلف، جهت روشنگری را از دیگر فعالیت های این مدرسه علمیه خواند و گفت: حدود 20 نفر از مبلغان مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) یزد، تحت پویشی با نام نشاط  فاطمی ،در20 جلسه به پایگاه ها ،جلسات خانگی و مراکز مختلف اعزام شدند و در موضوع حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح به روشنگری پرداختند.

خانم اعرابی حضور فعال طلاب و مبلغین در فضای مجازی را از دیگر برنامه ها دانست و موضوعات مطرح شده توسط مبلغان فضای مجازی  را سخنان رهبری و بزرگان درمورد انتخاب اصلح، لزوم شرکت حد اکثری و پاسخ به شبهات برشمرد.

برگزاری جلسه با مربیان، سرگروه ها و متربّیان حلقات صالحین و  نشست بصیرتی درجمع طلاب با حضور مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) یزد  از دیگر برنامه های سرنوشت ساز انتخاباتی در این مدرسه بود.