اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 89487 تعداد بازدید: ۶۹

مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب(س) یزد:

طلاب مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) یزد، بر سر قبر مطهر شهید سردار سلیمانی حضور یافتند

یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷:۲۱
مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها)یزد، از اعزام جمعی از طلاب این مدرسه به اردوی کرمان، جهت میثاق با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر شهداء خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) یزد، خانم اعرابی، ضمن بیان این خبر هدف از این اردوی دو روزه  را تجدید پیمان طلاب با شهداء، بخصوص سردار سلیمانی، دانست.

وی افزود: طلاب با  زیارت قبر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر شهداء با حضور در برنامه های فرهنگی گلزار شهدای کرمان از جمله مناجات خوانی و دعای کمیل وندبه از فضای معنوی آن مکان مقدس بهرمند شدند.

مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) یزد، تقویت روحیه شهادت طلبی بین طلاب و آشنایی با رشادت های رزمندگان دفاع مقدس را ازدیگراهداف این اردو برشمرد و افزود: بازدید ازقسمت های مختلف موزه  دفاع مقدس کرمان، از برنامه های بسیار ارزشمند و تاثیر گذار این اردو بود.

وی با بیان اینکه موزه دفاع مقدس کرمان به پیشنهاد سردار شهید سلیمانی بنا شده است افزود: در این موزه به گرامیداشت 8 سال دفاع مقدس، آثارو ارزش های دفاع مقدس در 8 تالار به نام‌های شقایق، آزادی، شهدا، پیروزی، نور، بصیرت و عبرت به نمایش عموم در آمده است و درهر کدام از تالارهای موزه به بخشی از وقایع جنگ پرداخته‌ شده است.

خانم اعرابی، بازدید از آثار تاریخی کرمان از جمله حمام گنجعلی خان و بازار چهارسوق گنجعلی خان کرمان را از دیگر برنامه های این اردو عنوان کرد.