اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 84580 تعداد بازدید: ۱۱۶

معاون پژوهش:

نشست توجیهی ابعاد بیانیه گام دوم انقلاب ، ایجاد تمدن نوین اسلامی

دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۷:۴۱
معاون پژوهش مدرسه علمیه ریحانه الرسول(س) از برگزاری جلسه توجیهی ابعاد بیانیه گام دوم انقلاب، تمدن نوین اسلامی خبر داد.

به گزارش معاون پژوهش مدرسه علمیه ریحانه الرسول(س)،خانم زارع در مورد بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه به عنوان نقشه راه انقلاب اسلامی در 40 سالگی دوم انقلاب است و طلاب باید با آن کاملا آشنا شوند؛ تا بتوانند طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در راه پیشبرد اهداف اسلامی قدم بر داردند. این نشست نیز با نگاه بصیرت افزایی نسبت به بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شد.

خانم زارع افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی بهمن ماه سال گذشته در بیانیه مهم و راهبردی به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی،  ویژگی های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته بیان کردند. همچنین برکات خیره کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به این جایگاه شایسته را بر شمردند و نقشه چهل ساله دوم انقلاب را ارائه کردند.

معاون پژوهش مدرسه علمیه ریحانه الرسول در پایان این جلسه از برگزاری جلسه دوم این نشست اظهار داشت: با توجه به تاکید رهبر انقلاب در این بیانیه، به نفش بی بدیل جوانان ، تبیین ابعاد بیانیه گام دوم و نقش طلاب در اجرای آن از دلایل برگزاری این نسشت است.