اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 84487 تعداد بازدید: ۱۱۹

مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق:

نشست بصیرتی به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.

یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹:۲۴
همزمان با هفته بسیج نشست بصیرتی با سخنرانی خانم سمیه السادات حسینی فرمانده بسیج طلاب در بین طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق برگزار شد.

به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق خانم حسینی ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: تنها راه ساخته شدن این مملکت یک چیز است  و آن تربیت شدن مردم است، رهبران شیعه در طول تاریخ از زمان رسول گرامی اسلام(ص) تا الان هدفشان چیزی مهمتر از فهم مردم نبوده و هیچ وقت نباید انتظار داشته باشیم که رهبران شیعه در انتخابی که ما کرده ایم دخالت کنند چون مردم خودشان باید بفهمند .

وی افزود: بارها این سوال پرسیده می شود که چرا رهبری در مقابل دولت نمی ایستد باید در جواب آنها گفت :رئیس جمهور با رای مردم انتخاب می شود و رهبر در جهت حفظ نظام اسلامی عمل می کنند.

فرمانده بسیج طلاب اظهار کرد: با وجود سپاه تلاش های چشمگیری در ساخت جاده و اتوبان ،بزرگراه ،سد و غیره و همچنین امنیت کشور داشتیمو انشالله با بصیرت پیشرفت های بیشتری خواهیم داشت اما متاسفانه عوامل پشت پرده مانع از بصیرت و پیشرفت کشور در هر زمینه ای می شوند.

وی با پخش کلیپ های مختلفی از آشوبهای خیابانی و فضاهای مجازی برای طلاب روشنگری کرد و در پایان جلسه به سوالات طلبه ها پاسخ داده شد .