اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 84485 تعداد بازدید: ۱۱۲

کارشناس:

كارگاه آموزش مهارت وبلاگ نويسي

یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۲:۱۷
معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها بافق ، از برگزاری كارگاه آموزش مهارت وبلاگ نويسي با حضور كارشناس خانم دهقانزاده در جمع طلاب و اساتید خبر داد.

به گزارش معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها،خانم دهقانزاده در بیان هدف از برگزاري اين كارگاه گفت: ساخت يك وبلاگ، ارسال مطالب در وبلاگ، ويرايش و ايجاد تغيير در مطالب قبلي ، موضوع بعدي وبلاگ و ايجاد زير شاخه وبلاگ ، تغييرظاهري وبلاگ، تغيير كلي قالب وبلاگ، بخش تنظيمات وبلاگ ، لينك كردن به متن جهت دانلود فابل بيننده ، لينك دادن به تصوير جهت باز شدن صفحه اي ديگر و ... از اهداف این کارگاه است.

خانم دهقانزاده با تأکید بر اینکه مطالبي كه در وبلاگ منتشر مي شود حتما بايد محوريت و رويكرد پژوهشي داشته باشد افزود: طلاب مي توانند به پايگاه پويش مراجعه نموده و از اطلاعات مفید این پایگاه نظير اطلاع رساني پژوهشي و مصاحبه ، گزارش ، خبر ، معرفي آثار علمي و نويسندگان ، معرفي مراكز و مؤسسات علمي، معرفي كتابخانه هاي سطح شهر، انعكاس فعاليت هاي پژوهشي مدرسه و...، آموزش مطالب پژوهشي ، معرفي بانك هاي اطلاعاتي پژوهشي از قبيل (مقالات ،چكيده مقالات ، تحقيقات پاياني ، چكيده تحقيقات پاياني و... ) استفاده کنند.

وي اظهار کرد: از يك وبلاگ پژوهشي اهدافی مانند ترويج فرهنگ پژوهش در مدارس علميه، ارتقاء سطح دانش و مهارت پژوهشي مخاطبان در مدارس، شناسايي طلاب پژوهشگر و نويسنده و تشويق آنان مورد انتظار است.

ایشان در ادامه اظهار داشت: در یک وبلاگ بهتر است مطالب به شكل نو و آميخته با جذابيت هاي هنري؛نگارشي و با استفاده از طرح و عكس و ... به مخاطب عرضه شود، و به گرايش هاي متنوع با توجه به نياز مخاطبان توجه شود، استفاده از آثار مخاطبان در اولويت قرار بگيرد و مطالب مطابق با باورهاي ديني ، متقن و به صورت مستند و متناسب با مخاطبان خواهر عرضه شود و به مناسبت هاي ديني و ملي نیز توجه شود.