اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 84382 تعداد بازدید: ۹۶

مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین (علیه السلام) یزد:

طلبه باید الگویی از سبک زندگی اسلامی باشد.

شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۴:۰۴
حجت الاسلام و المسلمین شعبان زاده، استاد حوزه مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین (علیه السلام) یزد بیان کرد: طلبه باید الگویی از سبک زندگی اسلامی باشد.

به گزراش معاونت فرهنگی موسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین (علیه السلام) یزد، حجت الاسلام و المسلمین شعبان زاده، استاد حوزه در نشستی با طلاب با اشاره به زی طلبگی اظهار کرد: زی به معنای سبک زندگی است و زندگی در دایره افعال اختیاری ما است نه یک اتفاق که بر ما تحمیل شود .

استاد شعبان زاده با اشاره به اهمیت سبک زندگی اسلامی برای طلاب افزود: طلبه باید الگو باشد و علاوه بر محبوبیت، مقبولیت داشته باشد و عملش شاهدی بر صدق حرف هایش باشد.

وی با اشاره به اینکه جوانان دنبال یک سخنران خوب نیستند بلکه الگوی مناسب و خوب را طلب می کنند، بیان کرد: زی طلبگی یعنی سبک زندگی پیامبر و سبک به دو چیز بستگی دارد که مبانی و غایت هستند.

این استاد حوزه بیان کرد: وقتی توحید و معرفت به اوج خود برسد و دل و قلب انسان را تسخیر نماید زندگی دنیوی و اخروی آباد می شود و انسان به کمال می رسد.