اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 84379 تعداد بازدید: ۷۴

رئیس هیئت امنای مدرسه علمیه حضرت زینب (س) یزد:

کسانی که از ولی فقیه انتقاد می کنند مسلما در زمان ظهور نیز از امام معصوم(ع) همینگونه انتقاد می کنند

شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷:۱۰
خانم قیاسی، رئیس هیئت امنای مدرسه علمیه حضرت زینب (س) یزد بیان کرد: کسانی که از ولی فقیه انتقاد می کنند مسلما در زمان ظهور نیز از امام معصوم (ع) همینگونه انتقاد می کنند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه حضرت زینب (سلام الله علیها) یزد خانم قیاسی در ارتباط صوتی در جمع طلاب این مدرسه اظهار داشت: عقل سلیم نمی تواند بپذیرد که به خاطر گران شدن بنزین جان و مال مردم در خطر باشد و انسان مسلمان، هیچگاه این چنین عمل نمی کند.

وی با بیان اینکه از دیدگاه رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) ولایت فقیه امتداد راه رسول اکرم(صلی الله علیه و آله) می باشد اظهار داشت: در زمان امیرالمومنین )علیه السلام) مردم کارشان به جایی رسیده بود که مقام امام را با انسان پلیدی همچون معاویه مقایسه می کردند. امروز هم متاسفانه عده ای بین حضرت آقا و دیگر مسئولین کشور تفاوتی قائل نیستند.

خانم قیاسی با اشاره به نقش طلاب جهت آگاهی بخشیدن به اقشار مختلف جامعه افزود: طلاب باید برای افزایش بصیرت و اگاهی مردم تلاش کنند و به مردم بفهمانند که نباید ولایت فقیه را با دیگر مسئولین مقایسه کرد؛ طلاب باید مسائل را در خانواده و اقوام خود تبیین کرده و برای افزایش بصیرت دینی دربین اعضای خانواده و اقوام و خویشان خود تلاش کنند تا انشاءالله جمعیت قابل توجهی، به آگاهی و بصیرت لازم دست یابند و در تشخیص حق و باطل دچار اشتباه نشوند.

وی با بیان اینکه فصل الخطاب ما مسائلی است که رهبری مطرح می فرمایند ادامه داد: هم اکنون که در دوران غیبت به سرمی بریم اطاعت از ولی فقیه همان اطاعت از امام معصوم(علیه السلام) است کسانی که در حال حاضر ولی فقیه را درمسائل پیش آمده انتقاد می کنند و  انتظار دارند که مطابق میل ایشان عمل شود؛ مسلما در زمان ظهورنیز دربرابر امام عصر(عج الله تعالی فرجه الشریف) همین گونه رفتارخواهند کرد لذا این مسئله بسیار نگران کننده است.

رئیس هیئت امنای مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) افزود: اینکه ما به تشخیص خود حرف بزنیم و به سخنان ولی فقیه اعتنا نکنیم بدان معناست که ولایت پذیری نداریم.

وی با بیان اینکه مردم درمهار افزایش قیمت ها نقش بسزایی دارند اظهار داشت: دولت به تنهایی نمی تواند قیمت ها را مهار کند لذا باید مردم افزایش قیمت ها را به دولت اعلام کنند تا پیگیری های لازم صورت گیرد.