اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 84313 تعداد بازدید: ۱۸

رئیس هیأت امنای مدرسه علمیه حضرت زینب (سلام الله علیها) یزد:

صدور انقلاب به کشورهای مختلف والگو شدن ایران، انگیزه ما را نسبت به گذشته برای مقابله با امریکا بیشتر می کند.

چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۳:۴۸
رئیس هیأت امنای مدرسه علمیه حضرت زینب (سلام الله علیها) بیان کرد: صدور انقلاب به کشورهای مختلف والگو شدن ایران، انگیزه ما را نسبت به گذشته برای مقابله با امریکا بیشتر می کند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه حضرت زینب (سلام الله علیها) یزد، خانم قیاسی در مصاحبه ای به مناسبت 13 آبان با اشاره به بیانات حضرت آقا اظهار داشت: به فرموده حضرت آقا روز 13 آبان یعنی اعلام پایداری ملت ایران در برابر امریکا و روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی در ملت .

وی حرکت جوانان دانشجو برای تسخیر لانه جاسوسی امریکا را عنایت الهی دانست وافزود: لانه جاسوسی بر علیه اسلام ، مسلمین و ملت ایران بود و کار دانشجویان آن زمان بسیار مشقت بار بوده است زیرا به فرموده آقا 70 جلد کتاب از پوره های اسناد لانه جاسوسی توسط دانشجویان به صورت کتاب درآمده است و ایشان از اینکه این کتابها در مدارس، دانشگاه ها و حوزه ها مورد نقد و بررسی قرار نمی گیرد اظهار تاسف کردند.

رئیس هیأت امنای مدرسه علمیه حضرت زینب (سلام الله علیها) افزود: شاید  آن روز توطئه ها و عملکرد امریکا برای ملت ایران واضح نبود اما امروز مردم  پس از 40 سال اعتقاد دارند که در دنیا مکار تر و فریبکارتر از امریکا نسبت به ایران، کشوری وجود ندارد اگر چه انگلیس را به فرموده حضرت آقا خبیث تر از امریکا می دانیم و به عنوان استعمارگر پیر می شناسیم و صهیونیسم را ولد آمریکا و انگلیس می دانیم زیرا اگر امریکا از بین برود صهیونیسم هم از بین می رود.

وی ادامه داد:درسال های اول انقلاب فقط از امام خمینی(ره) اطاعت می کردیم و این خصومت ها را در آن سالها شاید به این اندازه درک نمی کردیم که امروز می فهمیم. هرگز این کشورها دوست ملت ایران نبودند و امروز رئیس جمهور امریکا اعلام می کند من نفت را دوست دارم و نیروهای خود را برای دزدی و چپاول نفت سوریه در آن کشور نگه می دارد  آنها ما را نمی خواهند بلکه نفت و خزائن و معادن این کشور را می خواهند.

خانم قیاسی با تاکید بر صدور انقلاب به کشورهای مختلف تشریح کرد: این انقلاب به کشورهای مختلف به خودی خود صادر شده و الگو  و نمونه ای برای عملکرد کشورهای جهان قرار گرفته است و همین موضوع امروز انگیزه ما را برای ایستادن درمقابل امریکا بیشتر می کند و  بیشتر از گذشته درک می کنیم که باید در صحنه باشیم و و با حضور چشمگیر خود شاهد به انزوا رفتن و افول او باشیم.

وی 13 ابان را یوم الله دانست و اظهار داشت: روزی که از ایام الهی است باید همه زن و مرد ، پیر و جوان و اقشارمختلف درصحنه باشیم و تودهنی دیگری به امریکا بزنیم و مانند امام مان فریاد سر دهیم امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند .

رئیس هیأت امنای مدرسه علمیه حضرت زینب (سلام الله علیها) با اشاره به فرموده اقا که دشمن را کوچک نشمارید تاکید کرد: اگرامروز شاهد عملکرد منفی صد درصد دشمن هستیم باید بدانیم که دشمن همیشه در صحنه است و از طریق افراد نفوذی کار خود را انجام می دهد و این توطئه ها تا زمانی که اسلام است حتی درزمان ظهور نیز ادامه دارد لذا باید مقتدرانه مواظب عملکرد امریکا باشیم و به فرموده حضرت اقا دشمن را  کوچک نشماریم.