اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 81412 تعداد بازدید: ۹۹

مدیر مدرسه علمیه حضرت معصومیه یزد:

سال تحصیلی99-98 در مدرسه علمیه معصومیه با تحصیل بیش از 200 بانوی طلبه آغاز شد

یکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۳:۲۸
مدیر مدرسه علمیه حضرت معصومیه یزد از آغاز سال تحصیلی این مدرسه علمیه با تحصیل بیش از 200 بانوی طلبه خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه»در یزد،  آغاز سال تحصیلی 99-98 در مدرسه علمیه معصومیه(سلام الله علیها) وابسته به آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد(ع) همزمان با دیگر مدارس کشور و استان آغاز شد.

 خانم عزیزی در آیین سال تحصیلی جدید در جمع طلاب این مدرسه علمیه با آرزوی قبولی سوگواری های ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(علیه السلام) اظهار کرد: بانوان طلبه با تحصیل در مکتب اهل بیت (علیهم السلام) در خط مقدم ترویج آموزه های اسلام و ائمه اطهار(علیهم السلام) در سطح جامعه به خصوص در قشر بانوان قرار دارند.

وی افزود: ایام محرم فرصت مناسبی برای مطالعه و ارتقای سطح اطلاعات خود درباره اهداف قیام عاشورا و بصیرت افزایی خود و اعضای خانواده به شمار می رود.

مدیر مدرسه علمیه حضرت معصومیه یزد ادامه داد: این مدرسه علمیه از سال 1394 تأسیس شده است و بیش از 200 طلبه در دو بخش پاره وقت و روزانه در این مدرسه تحصیل می کنند.

خانم عزیزی در گزارش کوتاهی از برنامه های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی این مدرسه علمیه بیان کرد: در سال گذشته در اکثر مناسبت های مذهبی و ملی برنامه هایی برای طلاب اجرا شده است و طلاب در اکثر مسابقات و جشنواره های استانی و سراسری حوزه علمیه خواهران از جمله جشنواره علامه حلی و...شرکت کرده اند.

قرائت زیارت عاشورا،اجرای مداحی و سوگواری در رثای اباعبدالله الحسین(علیه السلام) و یاران و فرزندان ایشان و مصیبت های اسرای کربلا از دیگر برنامه های این مراسم بود.