اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 80892 تعداد بازدید: ۵۳

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق؛

اختتامیه کارگاه بررسی شبهات در بافق برگزار شد

چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵:۳۶
مراسم اختتامیه کارگاه بررسی شبهات بعد از برگزاری 8 جلسه در مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق؛ در این مراسم خانم زارعی استاد  این کارگاه ضمن بیان این خبر افزود:  در این دوره مسائل روز و شبهات مطرح در جامعه و فضای مجازی از جمله: چرا دین، حجاب اجباری، فلسفه حرمت موسیقی مطرب، پهلوی مطرح و همچنین برخی فرقه ها مانند شیعه انگلیسی و فرقه احمدالحسن مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

وی در رابطه با آخرین نشست این کارگاه که بررسی و نقد فرقه احمدالحسن بود افزود: احمد اسماعیل شخصیت منحرف و مدعی ناحقی است که توانسته به کمک شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای و به مدد سمع ورزی عده ای در عراق و بعضاً در ایران طرفدارانی پیدا کند که اساس ادعاهای او یمانی بودن و وصی و فرزند حضرت حجت بودن است.

این استاد حوزه با بیان گام های تبلیغی این فرقۀ ضاله به نقد و بررسی آن با بیان مسائل مرتبط از جمله آشنایی مخاطبان با نشانه های ظهور، القاء اینکه ما در زمان ظهوریم و باید امام مهدی(عج) را یاری کنیم، علمای شیعه را به عنوان مانع جدی ظهور و ترغیب مخاطبین به مخالفت با آنها ، و ... پرداخت.

خانم زارعی در طی این کارگاه نحوه کلاس داری، حلقه داری و شبهه شناسی و مناظره همراه با نحوه ارائه کلیپ و پاورپونت به مبلغین را آموزش داد و گفت: هدف این دوره ارتقاء سطح علمی و مهارتی طلاب مبلغ جهت حضور مؤثر در اجتماع بوده و در پایان دوره طلاب آماده تبلیغ در حلقات صالحین، مدارس و دیگر نهادهای آموزشی خواهند بود.