اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 79836 تعداد بازدید: ۹۳

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان یزد:

ارائه مقاله برای اساتید امری ضروری است

شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۳:۳۴
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان یزد، از برگزاری کارگاه مقاله نویسی ویژه ی اساتید فقه با حضور حجت الاسلام دکتر ابوذر صانعی خبر داد.

به گزارش خبر گزاری کوثر از یزد، خانم دهقانی در بیان هدف از برگزاری این دوره بیان کرد: این کارگاه با هدف ارتقا سطح علمی، پژوهشی و توانمند سازی اساتید در امر پژوهش و مقاله نویسی ، و با توجه به این که برای تشکیل کارگروه علمی در مدارس سطح دو، اساتید باید شرایط کارگروه علمی را دارا باشند و یکی از شرایط این امرداشتن مقاله برای اساتید می باشد، برگزار گردیده است.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران اظهار داشت: با همکاری معاونت آموزش اساتید واجد شرایط کارگروه علمی ارزیابی و برای شرکت در دوره دعوت شدند.

خانم دهقانی خاطر نشان کرد: این کارگاه دو روزه و طی 8 ساعت  با همکاری حجت الاسلام دکتر صانعی به صورت تئوری و عملی برگزار و شیوه نوشتن مقالات علمی- ترویجی، علمی- پژوهشی و... آموزش داده شد.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران تصریح کرد: اساتید فقه با نوشتن مقاله و با راهنمایی و ارزیابی حجت الاسلام دکتر صانعی می توانند مقالات خود را در مجلات معتبر به چاپ برسانند.