اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 78268 تعداد بازدید: ۱۷۰

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان یزد:

داوطلبان مقاطع تکمیلی سطح سه و چهار حوزه علمیه (کارشناسی ارشد و دکترا) به رقابت می پردازند

چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴:۵۲
معاون آموزش حوزه‌ علمیه خواهران استان یزد از برگزاری آزمون سطح سه و چهارو بازپذیری سطح دو برای سال تحصیلی 99-1398، در روز شنبه 25/خرداد ماه خبر داد.

 

خانم نظیر، معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان یزد ضمن بیان این خبر گفت: پذیرش مقطع عالی (سطح سه/کارشناسی ارشد) در تاریخ 7/12/97 همزمان با میلاد با سعادت حضرت زهراء آغاز شده و به دلیل وقوع سیلاب در برخی از استان های کشور تا تاریخ 31 اردیبهشت تمدید و زمان برگزاری آزمون به شنبه  25 خردادماه تغییر یافته است.

وی افزود: در استان یزد سه موسسه آموزش عالی حوزوی و مرکز تخصصی در مقطع سطح سه در رشته های تفسیر و علوم قرآن، فقه و اصول، مدرسی ادبیات عرب، اخلاق و تربیت اسلامی و کلام با گرایش امامت وجود دارد و آمار ثبت نام سال جاری در شهر یزد 75 نفر، در شهر میبد 21 نفر و شهر اردکان 18 نفر بوده است که با احتساب ثبت نام غیرحضوری جمعا تعداد 141 نفر در استان یزد اقدام به ثبت نام در مقطع سطح سه(کارشناسی ارشد) نموده اند.

همچنین در استان یزد، دو مرکز در مقطع سطح چهار (دکترا) در شهرهای یزد و میبد با دو رشته تفسیر تطبیقی و فقه خانواده وجود دارد که امسال تعداد 49 نفر ثبت نام نموده اند.

وی در ادامه اظهار کرد بازپذیری مقطع سطح دو به طلابی اختصاص دارد که دارای سابقه تحصیل در مدارس علمیه بوده و به دلایلی غیر از اخراج انضباطی از ادامه تحصیل محروم شده ا ند یا دارای داشنامه سطح یک می باشندکه تعداد ثبت نام طلاب در بازپذیری 19 نفر می باشد.

شايان ذكر است، داوطلبان ميتوانند در بازه زماني 22 و 23 خردادماه از طريق پايگاه اطلاع رساني پذيرش به نشاني Paziresh.whc.ir كارت ورود به جلسه آزمون خود را دريافت نمايند.