اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 75568 تعداد بازدید: ۷۱

به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه علمیه حضرت خدیجه (س) بهاباد،

کارکنان مدرسه علمیه حضرت خدیجه (س) بهاباد، با جانباز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند

دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲:۴۳
تعدادی از کارکنان مدرسه علمیه حضرت خدیجه سلام الله علیها بهاباد، با حضور در منزل یکی از جانبازان دوران دفاع مقدس با او دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش معاونت فرهنگی  مدرسه علمیه حضرت خدیجه (سلام الله علیها) بهاباد،  خانم شفیعی، مدیر، خانم عبداللهی معاون آموزش وخانم درندی معاون فرهنگی این مدرسه  باحضور در منزل حاج محمد درندی از جانبازاعصاب و روان  دوران دفاع مقدس با ایشان دیدار واز زحمات وی قدردانی کردند.

در این دیدار، مدیر مدرسه علمیه حضرت خدیجه سلام الله علیها بهاباد، با اشاره ای به اهمیت هشت سال دفاع مقدس افزود: جانبازان، برکات این دوران وشهدای زنده ای این نظام هستند و ما باید قدر این برکات را بدانیم زیرا اینان بودند که با جان فشانی و از خود گذشتگی این کشور را در مقابل دشمنان حفظ کردند.

وی افزود: ما این انقلاب را مدیون  پایداری، صبر و استقامت جانبازان وشهدای دفاع مقدس هستیم و از خداوند می خواهیم که توفیق خدمت رسانی به این جانبازان را به همه ما عطا کند تا گوشه ای از زحمات انها را جبران کنیم.

خانم شفیعی با بیان اینکه وچه بسا اجرجانبازهای که متحمل درد رنج های فراوانی هستند، به پاس این صبرشان، اجرشان چندین برابر از شهدا باشد، خاطر نشان کرد: خانواده های جانبازان اعصاب و روان  سخت ترین شرایط را دارند زیرا انها از دیدن این همه سختی که پدر خانواده متحمل می شود رنج می برند ونمی توانند کاری برای آنها انجام دهند.

در پایان این جانباز سرافزار از خاطرات دوران دفاع مقدس گفت .

*حاج محمد درندی در عملیات والفجر مقدماتی از ناحیه چشم ترکش خورده وجانباز اعصاب و روان می باشد.