اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 74130 تعداد بازدید: ۱۰۶

راوی دفاع مقدس:

هدف جنگ اقتصادی،بد بینی مردم نسبت به نظام است

جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵:۴۵
خانم فخرالسادات میرهدایی، راوی دفاع مقدس در مصاحبه‌ی خود با خبرنگار مدرسه‌ی علمیه‌ی خواهران حضرت نرجس (سلام الله علیها) یزد ، هدف جنگ اقتصادی را،بد بینی مردم نسبت به نظام دانست.

خانم میرهدایی در پاسخ به این شبهه که انقلاب در روند پیشرفت کشور نقشی ندارد و اگر انقلاب نبود ما همین پیشرفت را داشتیم گفت: طی دو سال اخیر محققین دلسوز نظام در این زمینه تحقیق کردند  و آمار و ارقام پیشرفت کشور را قبل و بعد پیروزی انقلاب با مقیاس جهانی محاسبه کردند، مثلا در یک مورد علمی در سال 1354 اسرائیل مقام اول را در جهان داشت والان ایران در مقام دوم جهان است.

وی شبهه میزان یکسانی میزان تورم زمان قبل از انقلاب و حال حاضر کشور را چنین پاسخ داد: نرخ تورم، جهانی است و منحصز به کشور ایران نیست. زمان پهلوی علت عمده‌ی گرانی اختلاف طبقاتی بین سلطنت طلب‌ها و مردم بود که خود سلطنت طلب‌ها خواستار آن بودند و نیز واردات محصولات مورد نیاز مردم از جمله گندم عامل دیگر تورم بود و در حال حاضر سودجویان مخالف نظام با احتکار نرخ تورم را بالا برده‌اند و هدف آنها از جنگ اقتصادی بدبینی مردم نسبت به نظام است.

راوی  دفاع مقدس در جواب شبهه‌ی چرا هم رهبر هم رئیس جمهور، گفت: از صدر اسلام تا به حال همه‌ی جوامع اسلامی رهبر داشتند آنچه مورد بحث است خلط بین وظایف رهبری و ریاست جمهوری است.وظیفه‌ی رهبر راهنمایی است در حالیکه رئیس جمهور و وزرایش مسئول اجرایی هستند ولی متاسفانه این عدم آگاهی منجر به توقعات نابه‌جای مردم از آنهاست.

خانم میرهدایی ،  در پایان خطاب به مردم، آرمانهای انقلاب را یاد آور شد و تصریح کرد: کشور ایران کشور امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) است و اگر بخواهیم جامعه‌ی منتظر تربیت کنیم باید اهداف امام را هر لحظه یاد آور شویم و همواره برای تقویت ایمان و روحیه‌ی انقلابی خود تلاش کنیم تا به رستگاری برسیم.