اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 71136 تعداد بازدید: ۱۰۲

كارشناس ديني:

امور زندگي ما باید رنگ الهي داشته باشد

پنجشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴:۰۷
کارشناس دینی بیان کرد: بايد سعي شود كه امور زندگي ها رنگ الهي داشته باشد. مراد از رنگ الهی این است که کارها را برای رضای خدا انجام دهیم.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها) مهریز، نشست اخلاقی با حضور حجت الاسلام والمسلمین شعبانزاده در جمع اساتید و طلاب این مدرسه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین شعبانزاده ضمن بیان ضرورت ارتباط با خدا در تمامی کارها، تصریح کرد: انسان باید همیشه خدا را مد نظر قرار دهد تا بتواند سعادتمندی را در زندگی تجربه کند. در این میان وظیفه طلاب از همه سنگین تر است چرا که طلبه باید الگوی دیگران باشد و باید همیشه حضور خداوند را در زندگی خود حس کند تا بتواند مردم را نیز به مسیر درست راهنمایی کند.

وي در ادامه افزود: راه‌های ارتباط با خدا بسیار زیاد و در عین حال آسان است. این ارتباط محدود به زمان و مکان خاصی نیست و همواره می‌تواند تأثیرات مثبتی بر زندگی داشته باشد.

حجت الاسلام شعبانزاده همچنين بيان كرد: بايد سعي شود كه امور زندگي ها رنگ الهي داشته باشد مراد از رنگ الهی این است که کارها را برای رضای خدا انجام دهیم. هر کاری که انجام می دهیم می توانیم به آن رنگ الهی بدهیم به این صورت که مثلا هر گاه صورت خودرا می شوییم، قصد وضو نماییم، هرگاه می نشینیم مثل پیامبر (صلی الله علیه وآله)  روبه قبله نشینیم، به جای مدرك و مقام، برای رضای خداوند درس بخوانیم، لباسی كه برای همسر می خریم، به مناسبت اعیاد مذهبی باشد، هدیه ای كه برای فرزند خود می خریم به مناسبت كسب یك كمال معنوی باشد

.