اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 66671 تعداد بازدید: ۸۰

کارشناس دینی :

عملکرد درست زن باعث حفظ اقتدار وقدرت مرد می شود

یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۳:۳۲
نشستی با موضوع تبیین قانون مهر و عطوفت در خانواده در مدرسه علمیه فاطمه الزهراس اردکان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اردکان «حجت الاسلام محسن شریعتی» کارشناس دینی،  دراین نشست بیان کرد: در مشاوره بهترین قانون ، قانون مهر و عطوفت است که در دین هم، از بهترین قانون ها یاد شده است .

وی افزود: جهاد فقط شمشیر کشیدن و میدان رزم نیست. جهاد برای هر گروهی متفاوت است مثلا جهاد زن را خوب خانه‌داری وجهاد برای جوانان راحفظ خود، از گناه  عنوان کرد.

حجت الاسلام شریعتی، خاطر نشان کرد: اقتدار در زندگی بواسطه مادر و همسر می باشد که تا هجده سالگی در دست مادر و در زمان ازدواج توسط همسر صورت می گیرد .

در ادامه شریعتی  تصریح کرد:  تا زمانی که مرد اقتدارش حفظ شود امنیت همه خانواده حفظ می شود و اگر زن به مرد قدرت دهد مرد چندین برابر مهر می ورزد .

وی اظهارکرد: مقایسه کردن ، مخفی کاری و بکار بردن جملات دستوری در زندگی از موارد تخریب اقتدار وزندگی می باشد .  

شریعتی گفت : عملکرد نادرست زن در زندگی منجر به اعتیاد و ازدواج مجدد مرد می‌شود ودر مقابل عملکرد درست زن باعث حفظ اقتدار وقدرت مرد می شودکه اثرات مثبت آن به خود زن  وخانواده برمی‌گردد.