اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 66583 تعداد بازدید: ۶۹

در مدرسه علمیه حضرت خدیجه(س) بهاباد برگزار شد:

برگزاری ششمین دوره نمایشگاه کتاب با هدف"ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی"

شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸:۴۹
خانم یزدانی، معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت خدیجه(سلام الله علیها) بهاباد از برگزاری نمایشگاه کتاب با همت معاون پژوهش مدرسه خبرداد.

خانم یزدانی بیان کرد: کتاب خوب و سودمند به عنوان بهترین یار و همنشین آدمی، معتبر ترین منبع و برای انسان مایه نشاط و آرامش  و موجب ترقی و پیشرفت می باشد و آنچه که موجب ارتقا روحی و معنوی میشود مطالعه کتاب است که امروزه جایگاه اصلی خویش را نیافته است.

 

وی گفت:این نمایشگاه با هدف ترویج کتاب و کتابخوانی و به منظور بالا بردن میزان مطالعه طلاب و فراهم نمودن بستر مطالعه برای تبلیغ طلاب برگزار شد.

وی افزود: در این نمایشگاه  که با همکاری انتشارات مختلف و با تخفیف ویژه برگزار شد بیش از صدها کتاب با موضوعات مختلف علمی،فرهنگی و مذهبی در معرض دید عموم قرار گرفت.

یزدانی گفت: این نمایشگاه از روز شنبه مورخ21مهرماه97 تا کنون برای عموم دایر می باشد.