اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 66566 تعداد بازدید: ۸۴

در مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر برگزار شد

نشست پژوهشی با موضوع «چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی»

شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۹:۰۳
نشست پژوهی با موضوع «چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی»در مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر برگزار شد.

«خانم غفوری»، بعد از ارائه مطالبی پیرامون اهمیت و ضرورت پژوهش برای طلاب گفت: هدف از برگزاری نشست‌ها و کلاس‌های پژوهشی برای طلاب این است که طلبه بتواند از یک موضوع کلی به یک سری موضوعات جزئی برسد و با تمرین زیاد بتواند مطالب مرتبط با هم در یک موضوع را به هم پیوند دهد.

وی در ادامه با اشاره به صحبت‌های مقام معظم رهبری «مدظله العالی» در رابطه با سند چشم انداز بیست ساله، افزود: مهم‌ترین مساله ای که از این سند برداشت می‌شود این است که نه تنها دشمن با تلاش خودش نمی‌تواند به انقلاب ضربه بزند بلکه ما برای ادامه انقلاب تا پنجاه سال آینده نیز برنامه داشته باشیم.

وی بیان کرد: یکی از مسائلی که دشمن بسیار از آن رنج می‌برد چهل سالگی انقلاب است زیرا چهل سالگی نشان از پخته شدن و جا افتادن نظام انقلاب اسلامی است.

نماینده پژوهش مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر در ادامه با معرفی کتاب انقلاب اسلامی از نظر وصیت امام خمینی «ره» و با توجه به مطالب ارائه شده از طلاب خواست بعد از تقسیم به گروه‌های 4-5نفره،موضوعاتی پیرامون نقات قوت و نقاط ضعف انقلاب اسلامی ارائه و در این رابطه راه کارهایی ارائه دهند.

خانم غفوری از جمله موضوعات ارائه شده را علل تجمل گرایی مسئولان نظام، برداشت‌های نادرست از مفهوم آزادی در جمهوری اسلامی، غرب زدگی مسئولان عنوان کرد.