اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 66558 تعداد بازدید: ۱۲۳

در مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر برگزار شد:

دومین نشست پژوهشی با موضوع «چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی»

یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۷:۰۲
دومین جلسه نشست پژوهشی با موضوع «چهل سالگی انقلاب» و و ریز موضوع پیشرفت‌های انقلاب اسلامی در مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر برگزار شد.

«خانم غفوری»،با اشاره به موضوعات مطرح شده توسط طلاب در جلسه گذشته پژوهشی، گفت: موضوعات مطرح شده در جلسه پیش بیشتر کاستی‌ها و ضعف‌ها اشاره شده بود،  در حالیکه ما در این چهل سال پیشرفت‌های زیادیداشته‌ایم ولی کمتر به آن توجه داریم.

وی در پاسخ به نقد یکی از طلاب مبنی بر ضعف در مسائل اقتصادی گفت: دید ما نباید مثل عموم مردم باشد، درست است که کاستی‌هایی وجود دارد، اما ما وظیفه داریم نقاط قوت را که متاسفانه از دید عموم کمتر دیده می‌شود برجسته کنیم و امید را به جامعه تزریق کنیم.

خانم غفوری افزود: همان طور که رهبر معظم انقلاب در بیانات خودشان نیز ابتدا نقاط قوت را بیان می‌کنند و بعد از مسئولین می‌خواهندمشکلاتی که وجود دارد را با تدبیر رفع کنند که این موضوع را در بیانات رهبری«مدظله العالی» در مسأله برجام نیز می بینیم.

در این جلسه بعد از خواندن متن سند چشم انداز بیست ساله مقام معظم رهبری «مد ظله العالی»، و تبیین اهداف این سند موضوع پیشرفت انقلاب در چهل سالگی با مشورت با طلاب انتخاب شد و بعد از بررسی موضوع از طلاب خواسته شد تا هریک پیرامون این موضوع به طور مستقل یک بند بنویسند.