اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 66338 تعداد بازدید: ۱۲۵

مدرسه علمیه خواهران الزهرا (س) یزد برگزار کرد:

جلسه شورای اساتید در مدرسه علمیه الزهرا برگزار شد

یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۳:۰۷
در جلسه شورای اساتید مدرسه علمیه الزهرا(س)،پس از قرائت آیاتی از سوره قلم،خانم نیکپور به بیان ایراد سخنرانی پرداخت.

وی با اشاره به سخنان حجت الاسلام و المسلمین حمید محمدی اظهار داشت خدا در سوره الرحمن خود را معلم معرفی نموده یعنی اولین معلم،خود خداست و در ضمن آن صفت رحمت را بیان نمود که حاکی از آن است که تعلیم و تربیت باید بر پایه رحمت باشد.

خانم نیکپور بینش افزایی مهم ترین رسالت استاد معرفی نمود و افزود:زمان،مکان،کلام،تمام اعضاء و جوارح و ... در خدمت استاد است پس وی باید در پیشرفت امور فرهنگی،توسعه فرهنگ ورفتار قرآنی تلاش نماید.

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) در پایان به یان نکات مورد توجه طلاب،طبق نظرسنجی ها،پرداخت و صبور بودن،تواضع،بانشاط بودن،روحیه دادن،مدیریت و زمان بندی صحیح و ... را از جمله خواسته های طلاب،مطرح نمود.

در ادامه،خانم حسینی،معاون آموزش مدرسه علمیه(س)ضمن برشمردن آیین نامه های آموزشی،برنامه ریزی جهت اتمام محتوا کتب درسی،حضور و غیاب مستمر و منظم در کلاس،لزوم برگزاری چند آزمون در طول ترم،تحویل به موقع سوالات و ثبت نمرات در بازه زمانی مشخص،توجه به موارد ذکر شده در فرم نظرسنجی اساتید،استفاده از وسایل کمک آموزشی و....را از نکات مهم ذکر نمود.

پس از آن خانم مصطفوی معاون محترم فرهنگی مدرسه،ضمن بیان آیین نامه های فرهنگی برنامه ریزی های واحد فرهنگی در مناسبت های ملی و مذهبی را یادآوری نمود.

به شرح مسابقات سیر مطالعاتی و جشنواره قرآنی ویژه اساتید پرداخت.

در پایان خانم گلاب،معاون پژوهش،دروس پژوهش محور را برشمرد و در رابطه با پایان نامه و ارائه مقالات پژوهشی سخن گفت.