اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 66203 تعداد بازدید: ۶۰۴۶

مرکزتخصصی فقه و اصول فاطمه الزهرا«س» اردکان برگزار کرد:

مسابقه خلاصه نویسی نکات اخلاقی کتاب «یادت باشد...»

چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۷:۲۳
به گزارش مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمه الزهرا سلام الله علیها اردکان مسابقه کتابخوانی از کتاب "یادت باشد" برای طلاب این مرکز برگزار شد.

کتاب " یادت باشد"زندگینامه شهید حمید سیاهکلی مرادی است که نویسنده آن، خاطرات زندگی این شهید را از زبان همسرش به رشته تحریر در آورده است.

حمید سیاهکالی مرادی شهید مدافع حرم عقیله بنی هاشم از استان قزوین می باشد. شهید حمید سیاهکالی مرادی به تاریخ ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۶۸ در قزوین ولادت یافته اند. و در 5 آذر ماه سال 94 در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) در نبرد با تروریست‌های تکفیری داعش در سوریه به شهادت رسید.

این مسابقه که با شرکت  16 نفر از طلاب همراه بود با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم،  ترویج سیره زندگی این شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ایجاد روحیه ظلم ستیزی و عدالت‌طلبی انجام شد.

 همچنین ترویج فرهنگ کتابخوانی و الگوگیری طلاب از خدمت‌های خالصانه شهدای مدافع حرم و خانواده‌های آنان از اهداف برگزاری این مسابقه بود.