اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 65403 تعداد بازدید: ۱۲۷

رئیس هیات امنای مدرسه علمیه حضرت زینب سلام الله علیها یزد :

کسانیکه به مشکلات اقتصادی کشور دامن می زنند شکست سختی خواهند خورد

چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۳:۵۶
نشست معرفتی با حضور مسئولین و طلاب مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب (س)یزد با موضوع بررسی تحلیل مسائل اقتصادی کشور برگزار شد.

رییس هیأت امنای مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب (س)یزد، ضمن تسلیت ترور جمعی از مردم اهواز گفت: چنین ترورهایی از قبل اسلام  بوده و تا امروز و تا ظهور حضرت ولی عصر (عج)ادامه خواهد داشت.

خانم قیاسی ضمن بیان شبهاتی که در مورد روحانیت وارد می شود، گفت: ما باید در بحران کنونی همچنان که مقام معظم رهبری به یاری دولت بر خاستند با تبعیت از ایشان  آرامش را حفظ کرده و با خرید اجناس به مقدار نیاز مانع از احتکار و گرانی و وضع بدتر اقتصادی شویم و با اتحاد جهت رفع نابسامانی های فعلی تلاش کنیم.

 وی بابیان این مطلب که  این اوضاع در سال 97 یک امتحان الهی است افزود: طلاب باید در حد توان خود مردم را به آرامش دعوت کرده و فشار روانی را که دشمن بر مردم وارد می کند، با توصیه های خود کم کنند.

رییس هیأت امنای مدرسه علمیه  حضرت زینب (س) یزد، ضمن نکوهش عمل احتکار در زمان فعلی هشدار داد: قطعا افرادی که به احتکار مشغول شدند و به بدی وضع فعلی دامن زده اند شکست سختی خواهند  خورد.