اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 65398 تعداد بازدید: ۱۲۷

امام جمعه اردکان :

جهاد برای جوانان ما این است که خود را ازآلوده شدن در گناه حفظ کنند.

چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷:۱۷
نشستی باحضور«حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل شاکر»امام جمعه اردکان، «علی واحدیان »رزمنده دفاع مقدس در جمع طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اردکان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اردکان دراین نشست امام جمعه اردکان بیان کرد:از برترین خیرها شهادت است که خداوند به بنده‌اش می‌دهد و آن چیزی است که اولیای خداوند بعد از یک عمر بندگی و عبادت،آرزو داشتتند که به این درجه نایل شوند.

وی افزود: جهاد فقط شمشیر کشیدن و میدان رزم نیست؛ جهاد برای هر گروهی متفاوت است مثلا جهاد زن را خوب خانه‌داری وجهاد برای جوانان حفظ از گناه است ..

امام جمعه اردکان با توجه به کلمات قصار امام علی(ع)، خاطر نشان کرد: کسی که قادر به انجام گناه می باشد ولی عفت می‌ورزد ، اجرش از شهادت بالاتراست .

در ادامه همچنین آقای واحدیان به ذکر خاطراتی از دوران دفاع مقدس اشاره و بیان کرد: ولایت، خیمه اصلی نظام است و همه  افراد باید در حفظ ارزش‌های دفاع مقدس و پشتیبانی همه جانبه از ولایت فقیه، فعال باشند.

این رزمنده با بیان گوشه‌ای از خاطرات شهدای دفاع مقدس گفت: در عملیات کربلای 4 با شکست مواجه شدیم، برای عملیات کربلای 4 قریب به شش ماه کار اطلاعاتی و شناسایی صورت گرفت که در این مدت کسی مرخصی نرفت و ارتباط رزمندگان با خانواده‌هایشان قطع شد و بسیاری از رزمندگان ما در این عملیات به شهادت رسیدند.

آقای واحدیان از عملیات کربلای 5 که بزرگترین ،پر هزینه‌ترین و پرتلفات‌ترین عملیات جنگ بود، به عنوان آغازی بر پایان جنگ ایران و عراق یادکرد.

وی توکل به خدا،  ایثار و فداکاری را از رموز پیروزی در جنگ سخت دانست  و با سفارش به مطالعه کتاب راز قطع نامه، خطاب به طلاب گفت: ما باید از جبهه و جنگ عبرت بگیریم وآنها را سر لوحه زندگی خود قرار دهیم .