اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 65397 تعداد بازدید: ۱۴۲

توسط طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا «س» اردکان؛

عیادت از سالمندان سرای مجد اردکان صورت گرفت

چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰:۰۰
به مناسبت هفته سالمند کادر اجرایی و طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان، از سالمندان بستری در سرای سالمندان مجد اردکان عیادت نمودند .

به گزارش خبرگزاری مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اردکا،ن در آخرین روز از هفته سالمندکادر اجرایی و جمعی از طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان از سالمندان بستری در این مکان عیادت و از آنها دلجویی شد .

«خانم فاطمه ابراهیمیان»، مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان، هدف از این بازدید را ترویج فرهنگ عیادت از سالمندان و معلولین در جامعه، خصوصا در بین قشر تحصیل کرده جامعه برشمرد.

وی گفت : ما باید به خوبی ارزش سالمندان را بدانیم و نهایت احترام را به آنها بگذاریم وعیادت از سالمندان  وظیفه اصلی ماست که با این عمل می توانیم سبب دلجویی و دلگرمی برای سالمندان گردیم .