اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 65253 تعداد بازدید: ۱۶۲

در مدرسه علمیه الزهرا«س» بافق برگزار شد:

کرسی آزاد اندیشی با موضوع «اقتصاد مقاومتی در شرایط تحریم، ممکن یاغیر ممکن» برگزار شد

دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵:۳۳
کرسی آزاد اندیشی با موضوع« اقتصاد مقاومتی در شرایط تحریم، ممکن یاغیر ممکن» به صورت استاد با طلبه در جمع طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان بافق برگزار شد.

این کرسی با محوریت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به صورت استاد با طلبه با حضور «خانم صادقیان» به عنوان استاد داور برگزار شد.

خانم گنجی به عنوان ارائه دهنده با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی در شرایط تحریم امکان پذیر است، نقش بانوان را در این زمینه موثر دانست و گفت: مادران خانواده با حمایت تولید ملی ، مدیریت صحیح منابع ارزی ، مدیریت مصرف و پرهیز اسراف می توانند اقتصاد مقاومتی را عملی کنند و با این وجود دیگر اقتصاد مقاومتی در حد یک شعار باقی نماند مشروط بر اینکه همه اعم از مسئولین و مردم برای تحقق آن همت کنند.

خانم گنجی ارتقا فعالیت های اقتصادی دانش بنیان، استفاده از ظرفیت های دولتی و مردمی و برخورد جدی با سودجویان و فرصت طلبان را موثر در اقتصاد مقامتی دانست.

در ادامه همچنین خانم زعیمیان به عنوان منتقد به بیان نظرات خود پرداخت و اقتصاد مقاومتی را در شرایط تحریم امکان ناپذیر عنوان کرد.

پس از بررسی نظرات منتقد و مخالف،  استاد داور با جمع بندی مطالب افزود: اقتصاد مقاومتی بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب یعنی اقتصاد غیر شکننده و در عین حال در شرایط فشار، تحریم و دشمنی ها می تواند پاسخگو باشد.

وی ضمن موثر دانستن نقش بانوان در اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد :با باور ومشارکت همگانی، اعمال مدیریت های عقلانی و مدبرانه، حمایت از کالای ایرانی و استفاده حداکثری از زمان و با همت والای زنان می توان اقتصاد مقاومتی را جامه عمل پوشاند.