اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 65017 تعداد بازدید: ۱۵۲

در مدرسه علمیه ام ابیها (س) تفت برگزار شد:

معرفی کتاب تحریف شناسی عاشورا و تاریخ امام حسین«ع»

پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷:۴۸
معاون پژوهش مدرسه علمیه ام ابیها تفت از نشست معرفی کتاب با عنوان « تحریف شناسی عاشورا و تاریخ امام حسین (ع)» در مدرسه علمیه ام ابیها(س) تفت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  مدرسه علمیه خواهران ام ابیها (س) تفت، به مناسبت ماه محرم،(خانم ناهید اکبری)، از مبلغین و طلاب فارغ التحصیل این مدرسه با هدف شناخت تحریفات محرم، کتاب (تحریف شناسی عاشورا وتاریخ امام حسین علیه السلام) رامعرفی کرد.

خانم اکبری بیان کرد: مولف این کتاب،محمد صحتی سرد رودی است که کتابش را طی پانزده سال نوشته است و علاوه بر تاکید به مستند بودن مطالب پس از جمع آوری تحرفات ،با دلایل محکم آنها را رد کرده است .

وی با اشاره به اینکه این کتاب دو بخش دارد گفت: بخش اول با عنوان تحریف و تحریف گران در  چهار فصل تدوین شده است که بعد ازتعریف تحریف وانواع آن به بررسی عوامل تحریف درمیان اهل سنت وشیعه پرداخته است.

مبلغ حوزه عنوان کرد: بخش دوم این کتاب پا به پای تاریخ با تحریفات عاشورا نام داردو  در پنج فصل از میلاد تا قیام،مدینه تا کربلاوتحریف در متون و احادیث ،گرد آوری شده است. 

خانم اکبری بعد از معرفی کامل کتاب، شبهه عروسی حضرت قاسم (ع) را مطرح وهمراه با دلایل بیان شده شده در کتاب، آن را رد نمود.