اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 64862 تعداد بازدید: ۱۱۷

نشست توجیهی مدیربا طلاب مدرسه علمیه الزهرا«س» بافق برگزار شد

چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۱:۴۵
نشست توجیهی طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان بافق با سخنرانی مدیر این مدرسه برگزار شد.

در این نشست «خانم مریم تفکری» با اشاره به زمانبندی و برنامه های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی گفت: با توجه اینکه ساعات پژوهشی و فرهنگی طلاب در قالب آموزش ارائه می شود، لازم است هماهنگی بیشتری بین طلاب و اجرای بهتر این برنامه لحاظ شود.

وی افزود: از جمله برنامه های طلاب در طول سال تحصیلی برگزاری نشست های اخلاق با حضور اساتید اخلاق از جمله «حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی» و دیگر اساتید از داخل شهرستان و مرکز استان و همچنین برگزاری نشست های تهذیب نفس، استغاثه، نشست های همسرداری، مهدویت، سیاسی و ... می باشد.

مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهرا (س) بافق، با اشاره به یکی از طرح های اجرایی از ابتدای سال تحت عنوان پاک نمودن یک رذیله و جایگزینی یک حسنه گفت: این طرح 45 روزه از ابتدای سال جاری در حال اجرا می باشد که هم اکنون در زمینه «غیبت» و «نماز شب» در بین طلاب با استقبال خوبی روبرو شده است.