اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 60132 تعداد بازدید: ۷۳

نمایشگاه مهدویت در مدرسه علمیه خواهران الزهرا«س» یزد،

طلاب مقطع سیکل مدرسه علمیه خواهران الزهرا«س» یزد، در ماه شعبان نمایشگاهی با موضوع مهدویت را برپا نمودند.

چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۲:۴۰
این نمایشگاه در سه بخش، مشتمل بر روایات و مطالبی پیرامون دنیا در عصر غیبت و ضرورت دعا برای تحقق فرج امام زمان (عج) ، تصویر سازی بعضی از روایات در زمینه مهدویت و همچنین تصویر سازی روایات مربوط به وظایف منتظران در عصر غیبت و توصیه علما در مورد وظایف مردم نسبت به زمینه سازی ظهور امام عصر(عج) ، ارائه گردید .

معاون فرهنگی مقطع سیکل  مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) یزد، ضمن بیان این خبر ، هدف از برگزاری این نمایشگاه را دغدغه مند کردن طلاب در آستانه ولادت امام زمان(عج) نسبت به مضامین مهدوی وآشناسازی طلاب با فرهنگ مهدویت وهمچنین ایجاد شور مهدوی دربین ایشان بیان نمودند.

وی بیان کرد ک در پایان نمایشگاه طوماری به نام طومار عاشقی نصب گردیده و طلاب با امام زمان تجدید بیعت نموده و با ثبت جملاتی با مولایشان عهد می بندند.

لازم به ذکر است؛ "ایستگاه مطالعه کتاب"در ساختمان شماره یک به مناسبت نیمه شعبان نیز به کتاب هایی با موضوع مهدویت تجهیز گردید.